Як зробити стілець дитячий. зробити дитячий стілець.

Дерев'яні меблі, виготовлена своїми руками, прослужить вам довгі роки. Головне в її виготовленні - це акуратність і дотримання інструкцій. Зробіть дитині дитячий стілець - він точно буде радий.
Вам знадобиться
  • дошки 25-30 мм завтовшки, щільний папір 1х1 м, рашпіль по дереву, пила викружні, нагелі, дриль, металеві куточки 4 шт, шліфувальний папір, рубанок, поролон, тканина меблева, столярний клей, штихель, лак, морилка, степлер будівельний.
Інструкція
1
Приступите до виготовлення задніх ніжок. На папері зробіть креслення ніжок і спинки стілець а. Щоб вийшло симетрично, накресліть тільки половину. Потім накладіть кальку і з її допомогою перенесіть малюнок на другу частину. Далі виріжте паперовий шаблон. Прикладіть шаблон до підготовлених дошкам і випиляєте ніжки і задню спинку.
2
ошкурив випиляні деталі. Зачистіть торці рашпілем, потім шліфувальної папером спочатку великої, а потім дрібною. Слідкуйте за тим, щоб усі сторони були перпендикулярні один одному.
3
Дрилем просвердлите отвори для нагелів. Відміряйте дуже точно місця для отворів. Для цього просвердлите його в одній деталі, а потім застроміть туди нагель, прикладіть другу деталь і притисніть. Від нагеля залишиться кругла позначка. В цьому місці і потрібно свердлити. Зберіть ніжки і спинку нагелями, але поки не склеюють.
4
Приступите до випилювання візерунка на спинці, якщо ви плануєте його робити. Спочатку просвердлюють отвори, а в них вже вставляйте пилку. Випилюють в такому напрямку, щоб волокна деревини не піднімалися. Обробіть місця спилов шкурками і штихелем.
5
Зробіть шаблон для сидіння та передніх ніжок. Далі створіть шаблон, випиляєте деталі, обробіть їх, зробіть отвори для нагелів.
6
Зберіть стілець без клею. Подивіться, чи нормально все деталі зістикуються, чи є прямі кути.
7
Якщо всі правила дотримані - склейте стілець . Промажьте місця з'єднань, залийте клей в отвори для нагелів. Після висихання клею покрийте виріб морилкою, дайте ще раз гарненько просохнути і покрийте меблевим лаком.
8
Приступите до виготовлення м'якого сидіння. Для цього візьміть фанерний лист. Випиляєте з нього деталь потрібних розмірів. За цим шаблоном виріжте поролон. Щоб виготовити чохол, прикладіть до тканини шаблон сидіння. Потім відступите з країв по 5 см і виріжте. Зберіть сидінні. Покладіть поролон на фанеру, тканина на поролон. Переверніть це все, загніть тканину на фанеру і пристреляйте меблевим степлером. От і все, створення дитячого стілець а завершено.