Як відправити свої фотки поштою.

Відправлення фотографій по електронній пошті - процедура нескладна і не віднімає багато часу. Трохи більше часу може зайняти попереднє приведення файлів, в яких зберігаються ваші фотографії, до зручного для пересилки увазі.
Інструкція
1
Відскануте фотографії, якщо вони не в електронному вигляді (у файлі).
2
Упакуйте файли фотографій в архів, якщо їх загальна вага занадто великий. Орієнтуватися варто на порогове значення приблизно в п'ять мегабайт, хоча правильніше буде виходити з того, яке з'єднання з інтернетом має одержувач вашого листа. Для архівації можна скористатися поширеною програмою WinRAR. Після установки в комп'ютер вона додає в стандартний провідник Windows свої команди, тому зручно проводити цю процедуру в ньому. Запустіть Провідник, натиснувши поєднання клавіш CTRL + E або клацнувши двічі ярличок «Мій комп'ютер» на робочому столі.
3
Перейдіть в провіднику в папку, яка містить файли фотографій, які слід упакувати. Виділіть їх і клацніть правою кнопкою мишки. В контекстному меню буде присутній рядок «Додати в архів» - виберіть її.
4
Вкажіть в поле «Ім'я архіву» назва створюваного сховища фотографій. За замовчуванням там буде вказано ім'я папки - можете залишити його, а якщо вирішите поміняти, то зверніть увагу, що розширення rar разом з точкою перед нею слід залишити без змін.
5
Натисніть кнопку «ОК» для запуску процесу архівації та програма створить в тій же папці файл з вказаним ім'ям, що містить ваші фотографії.
6
Зробіть цей архів багатотомним, якщо і в упакованому вигляді фотографії важать дуже багато. Багатотомний архів складається з декількох файлів, гранична вага кожного з яких ви можете вказати в процесі перетворення. Вам доведеться пересилати ці файли окремо. Щоб задати параметри перетворення, відкрийте створений архів подвійним клацанням.
7
Натисніть клавіші ALT + Q і клацніть кнопку "Стиснення", щоб отримати доступ до установки розмірів файлів багатотомного архіву.
8
Впишіть граничний розмір кожного файлу в поле під написом «Розділити на томи розміром ...». Наприклад, щоб вказати межу в п'ять мегабайт, напишіть 5 m.
9
Натисніть кнопку «OK» в цьому і наступному вікні, щоб архіватор почав процес перетворення. Коли він буде закінчений, клацніть кнопку «Закрити».
10
Відправте підготовлені файли звичайним способом. Якщо ви звикли користуватися веб-інтерфейсом якогось поштового сервісу, то перейдіть на відповідний сайт, авторизуйтесь та натисніть кнопку «Написати листа».
11
Заповніть всі необхідні поля форми нового повідомлення, у тому числі супровідний текст до пересилаються фотографіям.
12
Клацніть посилання «Прикріпити файл», потім кнопку «Обзор», знайдіть в своєму комп'ютері перший з файлів пересилається архіву і двічі клацніть його.
13
Відправте повідомлення з прикріпленим файлом, а потім повторіть процедуру створення листа, прикріплення до нього файлу і відправки для кожної з решти файла архіву.