Як намалювати чайку.

Щоб мати уявлення про те, як намалювати чайку , вам необхідно знати, що під час польоту цей птах підтискає лапи, тому вимальовувати їх не потрібно. Чайка володіє дуже довгими і сильними крилами, тому вони займуть більшу частину малюнка.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, олівець, гумка, кольорові олівці чи фарби
Інструкція
1
Підготуйте все, що необхідно для роботи: аркуш паперу формату А4, олівець дуже твердий, середньої твердості, жирний олівець, ластик, а також кольорові олівці, або фарби (при бажанні).
2
Перші начерки необхідно робити самим твердим олівцем. Лист краще розташувати горизонтально, так як основний акцент робитиметься на крила, розкриті в польоті (чайка буде летіти як би на вас).
3
Спочатку трохи вище центру аркуша потрібно намалювати голову чайки. Вона повинна бути округлої форми і невеликого розміру (приблизно з пятірублёвую монету).
4
Далі потрібно під головою домалювати тулуб птиці, верхній чверті якого не буде видно через голову. Тулуб має бути ширше голови приблизно на 0.5 сантиметри з кожного боку і опускатися вниз півколом ще сантиметрів на п'ять.
5
На наступному етапі необхідно домалювати під тулубом, трохи виступаючи з-за нього, хвіст чайки. Хвіст має бути розкритий (повинен нагадувати за формою розгорнуте віяло). До нижньої частини тулуба прірісуйте лапки чайки.
6
Далі потрібно намалювати крила птаха. Як уже згадувалося вище, вони повинні бути досить довгими (тулуб чайки по відношенню до крил є лише шостий їх частиною). Крила мають бути злегка підняті над головою птиці і приблизно посередині зігнуті. Важливо: близько тулуба крило повинно бути набагато вужче, ніж на кінці.
7
Необхідно намалювати чайці очі (маленькі, круглі) і дзьоб. Дзьоб за формою має нагадувати невеличкий ромб з двома маленькими, відходять від нього смужками (саме так він виглядає, якщо дивитися на птицю в анфас).
8
Наступний крок - взяти в руки жирний олівець і намалювати оперення чайки (крила і хвіст). На кінцях крил пір'я найбільші.
9
Далі можна пограти з квітами при бажанні, або відтінити окремі частини птиці жирним простим олівцем. Чайка готова!