Як відпочити у відпустці.

Щоб як слід відпочити в відпустці , подумайте, що саме вам необхідно для цього, який вид відпустки буде для вас ідеальним. Намагайтеся вибрати для відпустки щось, протилежне вашої звичайної діяльності, щоб ви могли розслабитися і забути про свої звичні справи, до яких ви повернетеся вже зі свіжими силами та ідеями.
Інструкція
1
За рік на роботі у кожного накопичується безліч проблем і турбот. Але щоб як слід відпочити, потрібно забути про них під час відпустки. Вирушаючи відпочивати, залиште всі робочі клопоти, не беріть їх з собою. Постарайтеся не перевіряти електронну пошту, а мобільний телефон беріть тільки коли дзвонять родичі.
2
Організуйте свою відпустку так, щоб він був протилежністю вашим звичайним трудовим будням. Проведіть його в тропічній країні, підете в вітрильну регату, виберіть активний тур зі сплавом по бурхливих річках, пройдіть курси винд-серфінгу - це в тому випадку, якщо у вас сидяча офісна робота і вам не вистачає активності у звичайний час. Якщо ж робота повне стресів, вам постійно доводиться кудись їхати і вирішувати проблеми, то кращим варіантом буде вибрати спокійний вид відпочинку. Якщо ви любите море і пляж, то для вас буде ідеальний спокійний і комфортний відпочинок: тепле сонце, золотий пісок, блакитні хвилі на березі. Ніякої метушні, все розмірено і неквапливо.
3
Якщо вибратися у відпустку для вас проблема, на роботі не хочуть його давати або роблять це «зі скрипом», то подбайте про те, щоб в компанії були співробітники, які могли б у вашу відсутність виконувати ваші обов'язки. Якщо вас нікому замінити, то й на відпустці вас постійно будуть смикати і відволікати.
4
Хороший відпустку повинен бути досить тривалим. Вибратися кудись на вихідні - це не відпочинок. Хоча б два тижні, а краще 3-4. На цей час потрібно повністю відмовитися від роботи, причому 2 тижні психологи вважають далеко не кращим варіантом, тому що організм тільки починає розслаблятися, як його вже відправляють назад на роботу. Якщо відпустка був недостатнім, ви ризикуєте, повернувшись з нього, заробити депресії після. Ознака вдалого відпустки - прилив сил і бажання домогтися нових успіхів на роботі, а не виїхати у відпустку ще раз.
Зверніть увагу
Деякі люди у відпустці не відпочивають, а тільки втомлюються ще більше. Це відбувається, коли людина не розуміє, що йому потрібно, не відчуває своїх власних потреб. Плануючи відпустку, подумайте, чого саме бракує саме вам. Прислухайтеся до своїх відчуттів, а не до порад або вимогам оточуючих.