Як готувати хмиз. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

У багатьох людей хмиз асоціюється зі спогадами з дитинства - саме тому цей кулінарний рецепт завжди актуальне. Апетитне і хрустке печиво кожному сподобається. Крім того, хмиз неймовірно простий у приготуванні.
Інструкція
1
Хворост «Класичний» Для тесту буде потрібно: 400 гр борошна; 4 ст.л. цукру, 1 ст.л. коньяку; 100 гр молока; 2 ст.л. сметани, 2 яйца.Пріготовленіе: Спочатку замісити тісто із зазначених вище продуктов.Затем розкачати його в дуже тонкий пласт (товщиною близько 3-5 мм) .Нарезать пласт ромбікамі.Посередіне ромба зробити розріз і вивернути через нього краю заготовкі.Пожаріть у фритюрі з обох сторон.Перед подачею на стіл обсипати цукровою пудрою.
2
Хворост із солоного тестаНеобходімие інгредієнти: яйце - 2 шт; горілка - 25 гр, сіль - 10 гр; борошно - 300 гр.Замесіть круте тісто з яєць, горілки, борошна та солі.Положіть тісто целофановий пакет або загорнути в харчову плівку і прибрати в холодільнік.Через півгодини дістати і розкачати в пласт товщиною приблизно 2 мм. Вирізати з тіста різні фігурки (це можуть бути листочки, гілочки, кольору і т.д.). Потім опустити заготовки в розпечене масло. Обсмажити з обох сторон.Перед подачею на стіл облити хмиз медом.
3
Хворост «Зимова вишня» Тісто: Борошно - 300 гр; Яєчні жовтки - 6 шт; Горілка - 1 ст.л; Цукор - 50-70 гр.Начінка: Вишневе варення (без кісточок) - 200 гр.А також: Рослинна олія - 600-700 мл; Збиті вершки - 250 гр.Пріготовленіе: Відкиньте варення на друшляк і дайте стекти сиропу. Коли це станеться, перекладіть вишні на окреме блюдо.Замесіте круте тісто. Для цього розітріть жовтки з цукром, додайте борошно і водку.Раскатайте тісто пласт товщиною 2-3 мм і наріжте його прямокутниками шириною 8-10 см і довжиною 10-15 см.На прямокутники з тіста покладіть по кілька вишень і поверніть його в трубочку. Защипніть кінці трубочок і змастіть яйцом.Опустіте трубочки у фритюр і обсмажте до золотистої корочкі.Перед подачею на стіл прикрасьте блюдо збитими вершками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jXq9qZOgz0M
Корисна порада
Щоб з хмизу не капає масло, після обсмажування відкиньте його на друшляк або серветки і дайте маслу стечь.Пріятного апетиту!