Зарядка акумулятора: Як впоратися із завданням.

Напевно, хтось із читачів цієї статті стикався з такою ситуацією, коли потрібно терміново з'їздити куди-небудь, буквально на 5 хвилин, але, підійшовши до машини, розумієте, що фари горіли всю ніч і заряду акумулятора може не вистачити на поїздку. Щоб цьому запобігти? слід частіше заряджати акумулятор.
Вам знадобиться
  • - автоматичний зарядний пристрій
  • - електроліт
Інструкція
1
Звичайно, це прикрий випадок, і хто-небудь вже попадався в цю пастку розрядженого аккумулятора.Прі зарядці автомобільного акумулятора слід мати на увазі, що, швидше за все, нам знадобиться електроліт, т.к. він має властивість випаровуватися. Купити електроліт можна в будь-якому автомагазині. Часом їх продають навіть у магазинах господарської техніки та інвентарю. Електроліт - це 50% -ний розчин сірчаної кіслоти.Перед зарядкою акумулятора не завадить перевірити рівень електроліту, при необхідності долити до потрібної позначки. Також не забудьте відкрутити всі пробки з кришки акумулятора, тому як в ході зарядки відбуватиметься іспареніе.Обратіте увагу на струм, що ви ставите при зарядці. Необхідно встановлювати значення рівне 1/10 ємності вашої батареї. Приміром, у вас акумулятор на 50 ампер/годину, отже, вам необхідно виставити на амперметр значення в 5 одиниць.
2
В цьому і полягає принцип зарядки автомобільного акумулятора. Виставляєте значення і ставите на зарядку. Як тільки ви помічаєте, що стрілка амперметра йде у ліву сторону, ближче до нуля, значить, зарядка йде своїм ходом і виконується правильно. Зниження стрілки амперметра до нуля обумовлюється зростаючим опором в самому акумуляторі за рахунок зарядки.
Корисна порада
При покупці нового акумулятора зробіть акцент на товар, вироблений в країнах скандинавського регіону. Це країни, у яких клімат схожий на російський. У них бувають рясні снігопади, морози, перепади температур, а, отже, умови їзди практично такі ж.