Як виміряти діагональ телевізора. діагональ телевізора Як виміряти.

Діагональ телевізора зазвичай вимірюється в дюймах і зазначена в специфікації. Тим не менше, якщо ви, наприклад, придбали його у когось, точний розмір може бути не відомий. Насправді, це не проблема, так як провести відповідний вимір дуже легко.
Вам знадобиться
  • рулетка або лінійка, телевізор, аркуш паперу і ручка для обчислень
Інструкція
1
Для того щоб виміряти діагональ телевізора, перш за все вам буде потрібно рулетка або метр достатньої довжини.
2
Простягніть рулетку від верхнього правого до нижнього лівого кутів екрану (тільки екрану, корпус телевізора в розрахунок не входить). Слідкуйте за тим, щоб стрічка рулетки була добре натягнута по всій довжині. Якщо рулетки немає, візьміть нитку, натягніть вздовж діагоналі телевізора, обріжте або позначте інший край. Тепер виміряйте довжину самої нитки за допомогою лінійки.
3
Візьміть ручку, папір і запишіть отриманий вимірами результат в сантиметрах.
4
Виконайте нескладні обчислення. Переведіть сантиметри в дюйми. Для цього врахуйте, що один дюйм дорівнює 2.54 сантиметра. Отже, отриманий і записаний в сантиметрах результат треба поділити на 2.54. Скористайтеся калькулятором, якщо обчислення вас утрудняє.
5
Якщо довжини рулетки/метра недостатня, щоб охопити всю діагональ, можна обчислити результат окремо по сторонам. Для цього заміряйте ширину і висоту вашого екрану.
6
Виконайте нескладні обчислення. Зведіть обидва числа (довжину і ширину екрану) в квадрат, а потім складіть їх (наприклад, ви отримали числа 3 і 2, тоді квадрати цих чисел рівні 9 і 4 відповідно, а сума квадратів -13, тобто, 9 + 4). Скористайтеся функціями калькулятора, якщо боїтеся помилитися.
7
Тепер отримане число необхідно перевести в дюйми (тобто, поділити на 2.54). Ділите.
8
Найбільш простий варіант дізнатися діагональ вашого телевізора - подивитися, що написано на корпусі самого телевізора. Але тут треба бути уважними - дуже часто виробники вказують не діагональ самого екрану, а відстань від верхнього до нижнього кута корпусу. Також можна зустріти таку інформацію в паспорті вашої домашньої техніки, звичайно, якщо він зберігся. Зазвичай інформація за розміром діагоналі надрукована на обкладинці.