Як зберегти зуби під час вагітності.

Уже давно відомо, що проблем з зубами під час вагітність, на жаль, не уникнути. Руйнування емалі під час виношування малюка це нормальне явище. При правильному догляді за ротовою порожниною в цей період і правильному харчування ви збережете свої зубки в цілості й схоронності.
Інструкція
1
КальційДля запобігання втрати і руйнування зубів дуже важливо правильно харчуватися під час вагітності. Давно не є секретом, що правильний розвиток кісткової системи крихти вимагає багато кальцію. Якщо потрібний вітамін в достатній кількості не поступатиме в організм з продуктами харчування, то нестача кальцію компенсуватиметься з організму майбутньої мами. В першу чергу страждає ротова порожнина. Вагітній жінці необхідно стежити, щоб у раціоні були присутні продукти збагачені кальцієм. Це молочна продукція, сири, картопля, хліб і багато інших.
2
Фтор і фосфорСохраніть зуби під час вагітності також допоможуть продукти збагачені фтором і фосфором. Для того що б ваші зуби отримували достатньо фтору, придбайте зубну пасту з його змістом і чистите зуби два або більше разів на день. А для заповнення дефіциту фосфору вживайте сир, творог, м'ясні продукт, бобові, вівсяні та гречані крупи.
3
Руйнування зубів - інші прічіниНедостаточное функціонування зубів теж є важливим фактором, що впливає на їх руйнування. Зберегти зуби під час вагітності ви зможете, якщо будете періодично вживати в їжу сирі фрукти і овочі, сухарики та інші тверді продукти. Ви забезпечите необхідне навантаження для ваших зубів, і вони довгий час залишаться цілими.
4
Регулярне очіщеніеПосле кожного вживання їжі майбутній мамі треба намагатися почистити ротову порожнину. Зрозуміло, що це не завжди вдається зробити. Іноді можна просто прополоскати рот очищеною водою або спеціальним зубним розчином. Відмінно почистить зуби і ротову порожнину з'їдене зелене яблуко.
5
Профілактика Майбутній мамі особливо ретельно потрібно стежити за здоров'ям зубів. Регулярно обстежуватися у стоматолога і при щонайменших ознаках руйнування зубної емалі показуватися лікареві. Лікування зубів для вагітних жінок і плоду абсолютно безпечно. І навпаки, процеси гниття в ротовій порожнині мами шкодять здоров'ю майбутнього малюка. І чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим довше прослужать вам ваші зубки.