Як поміняти свічки запалювання. Як самому поміняти свічки запалювання.

В високотехнологічних двигунах сучасних автомобілів для заміни свічок запалювання потрібно розібрати половину мотора, тому приступати до даної процедури без певної підготовки не рекомендується. Краще це зробити на станції сервісу. Замінити свічки в звичайному двигуні не представляє особливих складнощів, з якими впорається абсолютно будь автолюбитель, як зі стажем, так і початківець.
Вам знадобиться
  • - свічковий ключ
  • - свічки запалювання
Інструкція
1
Все, що знадобиться для виконання зазначеної процедури - це ключ свічки і самі свічки. Спершу зніміть зі свічок дроти високої напруги, потім очистіть поглиблення в голівці блоку циліндрів, в яких розташовані свічки, від різного сміття, що скупчилося там за час експлуатації. Бажано, по закінченні чистки, обдути гнізда стисненим повітрям. І тільки після цього приступайте до вивертання встановлених свічок запалювання.
2
Вивертати свічки необхідно обережно і не поспішаючи, тому що немає ніякої гарантії, що під час експлуатації на різьбовому наконечнику свічки не зібрав нагар, який при їх викручуванні може пошкодити різьбу в головці блоку, а таке дуже небажано. Тому при виникненні найменшої навантаження при відверненні - починайте свічку назад вворачивать на пару оборотів, іноді подібну операцію доводиться виконувати кілька разів, поки свічка не буде вивертатися легко і вільно.
3
Стерильність під час процесу необхідна для того, щоб усередину циліндра ні в якому разі не потрапили пісок і інші забруднення, що неминуче призводить до підвищеного зносу поршневий групи двигуна і скоротити міжремонтного пробігу автомобіля. У тому випадку, якщо, незважаючи на вжиті заходи, сор все ж потрапив усередину, потрібно кілька секунд прокрутити двигун стартером, що не вворачивая свічки. Подібна процедура допоможе видалити сміття з циліндрів.
4
Після видалення сміття і вивертання зношених свічок можна приступити до установки нових. Вставте нову свічку в свічковий ключ і акуратно потрапте на початок різьби в головці блоку, якщо свічка "не впирається" і вворачивается легко, без зусиль - значить все зроблено правильно, після її "упора" підкрутіть свічку ще небагато. Надіньте ковпачки високовольтних проводів і запускайте двигун.