Як вивчити з дитиною кольору. вивчити кольори з дитиною.

Ми часто переживаємо, що дитина ніяк не може навчитися розрізняти кольору . Це не означає, що малюк відстає в розвитку. Кроха може знати кольору , але може не вміти їх правильно називати. До трьох років малюк повинен вміти розрізняти і називати всі основні кольору .
Інструкція
1
Важливе правило будь-якого навчання крихти - все навчання проводиться в процесі гри. Дитину не треба змушувати насильно що-небудь робити. Процес навчання повинен проходити ненав'язливо і тактовно. Зацікавте малюка, і він досить швидко освоїться не тільки в кольору х, але і в буквах і цифрах. Дитина не повинна за вашим наказом, як папуга, повторювати відповіді на ваше запитання. Ваш малюк особистість, а з цим доведеться рахуватися.
2
Вивчити з дитиною кольору можна таким чином. З самого раннього віку звертайте увагу дитини на навколишні предмети і ненав'язливо називайте кольору . Наприклад, «давай одягнемо ось цю синю куртку і Підв'яжіть білим шарфом». Чи не перекручувати вимова замість слова синій - синеньку, дитина повинна дізнаватися справжню назву речей і квітів.
3
В залежності від віку дитини починайте грати в різні ігри. Не обов'язково купувати дорогі набори в магазині. Вивчити з дитиною кольору допоможуть речі з домашнього ужитку. Наприклад, візьміть кольорові прищіпки і звичайні ложки, кольорові олівці. Поясніть дитині, що треба покласти однакові за кольором речі в купки. Допоможіть дитині правильно розсортувати предмети. Цей прийом не тільки навчить розуміти кольору , але і допоможе засвоїти дитині слово - однакові. В іграх можна використовувати різні домашні предмети - гудзики, кульки, фантики.
4
Придбайте кольорові логічні ігри в магазині і регулярно грайте з дитиною. Крихітці дуже важливе спілкування з вами. Малюк буде швидше навчатися і радувати вас успіхами.
5
Коли дитина досить освоївся і запам'ятав назви кольорів. Ненав'язливо попросіть його принести що-небудь, обов'язково роблячи акцент на кольорі предмета. Ви побачите, що малюк навчився вас розуміти і буде правильно приносити потрібні речі. Якщо дитина ніяк не може засвоїти потрібного кольору , не лайте його й не нервуйте самі. Всьому свій время.Любое умова правильного навчання - це послідовність, легкість і ненав'язливість. Для малюка все має бути в радість.