Як зібрати дитину в табір.

Збирати дитини в літній табір доводиться майже всім батькам. Вам потрібно і речі покласти так, щоб нічого не забути, і пояснити своєму чаду, як себе вести в тій чи іншій ситуації. Як нічого не упустити?
Інструкція
1
Для початку складіть список і внесіть в нього найнеобхідніші речі. Це повинні бути предмети одягу (футболки, шорти, білизна, спортивний костюм, плавки або купальник і т.д.), взуття (кросівки, сандалі, туфлі), предмети особистої гігієни (шампунь, мило, рушник, зубна паста і щітка, гребінець і т.д.). Не забудьте про такі дрібниці, як туалетний папір, носові хустки.
2
Обов'язково покладіть теплі речі, наприклад, кофту і штани, дощовик. Вони можуть знадобитися не тільки при поганій і холодної погоди, але і в тому випадку, якщо плануються походи.
3
Не забувайте, що діти - це діти, а, значить, деякі речі можуть загубитися, тому можна (і навіть треба) їх якимось чином помітити.
4
Шампунь краще брати в пакетиках, т.к. велику пляшку забудуть або просто розіллють, мила покладіть кілька шматочків невеликих розмірів, носові хусточки теж краще купувати одноразові, адже дитина може просто розгубити звичайні носові хустки.
5
Чи не знадобиться дитині парфумерія, а ось сонцезахисний крем, панама і сонцезахисні окуляри буде вельми корисні.
6
Не давайте в табір цінні речі і дорогу апаратуру. Однак без мобільного телефону і плеєра навряд чи обійтися. Тому слід пояснити йому, що за ними потрібно уважно наглядати.
7
Всі речі краще помістити в сумку і/або в дорожній рюкзак, так як з великою валізою дитині впоратися практично неможливо.
8
Проінструктуйте дитини насчет миття рук перед їжею, чистки зубів два рази в день і інших тонкощів особистої гігієни. Також поясніть йому, що до документів і грошам (якщо такі ви йому даєте) слід ставитися серйозно і відповідально. Слід також переконатися, що дитина добре пам'ятає, як його звуть, де він живе, як звуть батьків.
9
Звичайно, збирати дитину в табір простіше, якщо він їде туди не вперше. Він вже знає, що йому потрібно, чого не вистачало. Однак навіть якщо він жодного разу не був у таборі, то просто поспостерігайте за ним кілька днів, щоб побачити, що йому потрібно кожен день. Не засинає без плюшевого ведмедя? Тоді в сумці доведеться виділити місце для іграшки.
10
Якщо дитина має якусь алергію, обов'язково попередьте про це вожатого або інша відповідальна особа.
11
Якщо дорога в табір займає багато часу, то яблука, покупна випічка, невелика пляшечка з водою будуть дуже доречні.