Як займатися з обручем.

Обертання обруча НЕ талії ще в давні часи прирівнювалося до розваги. За словами археологів, робити обручі люди почали 3000 років тому. Так, в Єгипті діти сушили виноградну лозу і плели з них обручі. Довгий час цей предмет був простий забавою, хоча і є відомості, що давньогрецькі доктора рекомендували обертати обручі огрядним людям. Зараз цей предмет став широкодоступним і щосили застосовується для схуднення.
Інструкція
1
Щоб результат був видно вже через 2 місяці, з обручем бажано займатися щодня і як мінімум 20 хвилин. При цьому його обов'язково потрібно обертати і в одну сторону, і в інший. Для збільшення навантаження рекомендується надягати на ноги обважнювачі і брати в руки кистьові еспандери або гантелі. Заохочується об'єднання навантаження і тренування одночасно і рук, і плечей, і області шиї.
2
Під час занять з обручем живіт рекомендується втягувати - так підвищується ефективність тренувань. Хоча можна і комбінувати: то обертати з втягнутим животом, то, навпаки, з розслабленим. Незважаючи на те, що рад щодо обертання обруча досить багато, як правильно його крутити, не скаже ніхто. Головне тут - утримувати снаряд в обертанні стільки, скільки це можливо. Для цього потрібно мати розвинений вестибулярний апарат. А щоб він розвивався, якраз і потрібно крутити обруч, причому регулярно.
3
Вправ з обручем безліч, тому варто зупинитися на деяких з них, найбільш поширених: Попеременное обертання. Отже, почніть обертати обруч спочатку в одну сторону. Зробивши 3-5 обертань, обруч зупиніть, після чого поверніть в іншу сторону. Знову ж зробіть 3-5 обертань і змініть напрямок. І так зробіть близько 30 змін напрямків.
4
Обертання обруча із зімкнутими ногами. Ноги поставте разом, обруч обертайте в одну сторону кілька хвилин, після чого стільки ж часу в інший бік. Залежно від того, як у вас розташовані ноги, при обертанні тренуються ті чи інші м'язи. Так змінюючи положення ніг, ви можете опрацьовувати велику кількість м'язів. Покінчивши з цією вправою, ви можете приступати до наступного.
5
Обертання з розставленими ногами. Ноги поставте на ширину плечей, обруч обертайте в кожну сторону по кілька хвилин. Далі поставте ноги трохи ширше плечей. І чим ширше у вас будуть розставлені ноги, тим більше будуть задіяні сідниці. І навпаки, чим вже будуть розставлені ноги, тим більше будуть задіяні стегна. Обертайте обруч в кожну сторону, так само по кілька хвилин.
6
Обертання обруча, комбіноване з ходьбою. Просто обертайте обруч і ходіть по кімнаті.