Як розморозити замки в машині.

Ситуація, коли зимові відлиги змінюються суворими морозами, нерідко призводить до того, що відкрити вранці залишену на вулиці машину не представляється можливим. Поливати машину окропом не варто - можна пошкодити емаль, а для того, щоб потрапити всередину машини, є набагато простіші способи.
Інструкція
1
Найдієвіший і швидкий спосіб розморозити замки в машині - скористатися спеціальними засобами, які випускаються в компактних балонах, зручно поміститься у кишені, в «барсетці» або жіночій сумочці. Якщо розморожувача замків при собі не виявилося, нагрійте до розжарення ключ полум'ям запальнички і швидко вставте в замок: розігрітий кінчик ключа розтопить лід в личинці, і машину можна буде відкрити. Якщо не допомогло - скористайтеся розпеченим прикуривателем сусідньої машини, прикладіть його до личинки замка, почекайте пару хвилин, поки замок прогріється, і спробуйте його відкрити.
2
Якщо операції з нагріванням підручними засобами не допомогли розморозити замки в машині, то на допомогу прийдуть хімічні засоби: тосол, антифриз або спирт. Якщо спирту немає - можна скористатися горілкою, але в будь-якому випадку знадобитися шприц з голкою. В шприц наберіть пару мілілітрів рідини. Якщо це тосол або антифриз з багажника сусідньої машини, зігрійте шприц з набраної охолоджувальною рідиною теплом своєї долоні. Зігріту рідина вприскування в личинку замка і починайте відкривати машину. Спиртовмісні рідини не просто промивають замок від льоду, а й реагують з ним з виділенням температури, що є додатковим фактором, що дозволяє швидко відкрити замок.
3
Для того, щоб на наступний ранок ситуація з замками не повторилася, продміть замки на найближчій автомийці або самостійно побутовим феном. Після цього обробіть засобом для догляду за автомобільними замками зі спеціальною розморожуючою добавкою: воно не тільки охоронить замок від замерзання, а й позитивно позначиться його на подальшу роботу, оскільки містить в своєму складі змащувальні речовини.
В осінньо-зимовий період машини, та й самі водії відчувають великі перевантаження. Особливо підступна природа пізньою осінню, коли мінусова температура змінюється плюсовою. Вночі машина остигає, а вдень промерзає. Напевно кожен водій стикався зі, здавалося б, нерозв'язною проблемою провернути намертво примерзлі личинку замка. У такому випадку допоможуть декілька перевірених способів. Про деякі ви знаєте, а якісь будуть для вас несподіваними.
Інструкція
1
Найефективніший спосіб - використовувати фен. Досить просто включити його на гарячу сушку і направити струмінь теплого повітря на замок . Через пару хвилин замок відтане, висохне і з легкістю провернеться. Але цей спосіб підійде в тих випадках, коли можливе дотягнути шнур живлення до розетки в 220 вольт. Якщо знайдеться водій, у якого є перехідник з розетки на прикурювач, і дозволить вам підключити фен, то вважайте, що на роботу ви не встигнете.
2
Більше клопіткий спосіб - наповнити кілька пакетів гарячою водою, вклавши один в одного для міцності і прикласти до дверей. Ні в якому разі не прикладайте окріп, емаль від перепаду температур може потріскатися.
3
Непогано поводяться в такій ситуації різні рідини, звані розморожувачі. Безумовно, про наявність такого засобу в своїй кишені варто подбати заздалегідь. Вибираючи размораживатель в автомагазині, зверніть увагу на його склад. Якщо в ньому зазначені изопропанол, уайт-спірит, етиленгліколь та мінеральне або синтетичне масло, то сміливо беріть його. Все подібні аерозолі містять лише вищі спирти і масло для змащення. Користуватися ними просто: вставити носик баночки в отвір замка і кілька разів натиснути. Через кілька хвилин ключ повинен легко провернутися в замку. Найкращими розморожувачі визнані засоби Hi-Gear, Лукойл, Qualсo, ВЕЛВ ,. Вони не тільки швидко діють, але і не викликають корозії металу замка.
4
розморожувача під рукою не виявилося, то можете використовувати чистий 70% спирт. Але його добути набагато важче, ніж кошти на основі изопропанола.
5
Менш ефективні і безпечні такі способи розморожування замка і ключа, як нагрівання запальничкою, прикуривателем іншого автомобіля, паяльником.
6
Самий небажаний спосіб - це хлюпнути на двері з замком стакан окропу. В принципі, цей спосіб спрацює, але ви можете отримати декілька побічних ефектів у вигляді потрісканого лакофарбового покриття, примерзання дверей, поки ви їдете. Може так вийти, що в машину сісти ви зможете, а ось вийти з неї не зможете.
7
Щоб уникнути таких ситуацій надалі, обов'язково просите на мийці, щоб вам продули замок , також регулярно змащуйте замок WD-40, обробляйте ущільнювачі силіконовими мастилами. І не залишайте своє авто на вулиці в сильні морози