Як навчитися малювати голову.

Малювати людину досить складно, але ще складніше малювати обличчя. Останнім часом все більше людей бажають навчитися малювати аніме-персонажів. На щастя, особи їх схожі, тому досить ознайомитися із загальною концепцією малювання облич персонажів мультфільмів і коміксів в стилі аніме.
Інструкція
1
Отже, насамперед вам потрібно зобразити велике коло. Намальований коло розділіть по горизонталі на третині і проведіть по центру вертикальну лінію. Якщо третини не вийшло рівними, нічого страшного, адже пропорції можуть варіюватися. Це залежить від стилю персонажа. Так що чітко дотримуватися пропорцій в цьому випадку необов'язково.
2
Далі намалюйте прямо під кругом невелику коротеньку рисочку. Відстань між нею і нижньою частиною кола має дорівнювати висоті нижньої третини. Рисочка ця стане підборіддям персонажа, тому не робіть її занадто короткою, інакше підборіддя буде неприродно гострим. До речі, зміна відстаней від кола до риси підборіддя - це один із способів міняти риси обличчя. Далі намалюйте пару тонких діагональних ліній. Ці лінії повинні стосуватися сторін кола і країв риси майбутнього підборіддя.
3
Далі наповніть обличчя «плоттю», щоб воно не було надто худим. Зобразіть два заокруглених трикутника по краях особи. Можна поекспериментувати з товщиною цих трикутників і висотою скул (місцем, де трикутники перегинаються) і тим самим домогтися зміни характеру мальованої персонажа.
4
Тепер, маючи базову форму обличчя, можна приступати до зображення очей, рота і носа. Положення очей у різних героїв відрізняється (правда несуттєво). В цілому ж вони повинні поміщатися всередині нижньої третини кола. Ніс складатиме половину висоти тієї ж частини кола, і малювати його слід прямо по ній. Рот же малюється під нижньою третю.
5
Далі зітріть діагональні дотичні, деталізуйте очі. Тепер у вас готова базова форма обличчя, і ви можете додати в неї все, що захочете, будь то волосся, головний убір, прикраси, шрами, татуювання та інше.