Як навчитися віджиматися на брусах. Як навчитися віджиматися від брусів відео.

Віджимання на брусах - це найбільш просте і поширене вправа для прокачування трицепса, м'язів грудей і плечей. Під час віджимань на брусах м'язи всього плечового пояса ростуть і розвиваються. А за рахунок цього з часом підвищується ваша сила і витривалість.
Інструкція
1
Встаньте перед брусами. При цьому ширина брусів повинна бути трохи більше ширини ваших плечей. В іншому випадку ви ризикуєте травмувати м'язи плечового пояса.
2
Після цього прийміть положення вису на прямих руках. Починайте вправу з верхньої точки, що дозволить вашим м'язам скоротитися і підготуватися до роботи. Трохи нахиліть торс вперед і повільно опустіться, згинаючи в ліктях руки. Вниз опускатися потрібно не повністю, а лише частково, щоб кут рук склав 90 градусів. Так працюватимуть зовнішня імедіальна головки трицепса.
3
Якщо, віджимаючись на брусах , ви бажаєте задіяти м'язи грудей, опускайтеся максимально вниз, поки ваші кисті не опиняться на рівні пахв. Подібна повна розтяжка дозволить відвести далеко назад плечові відділи рук, повністю тим самим активуючи м'язи грудей. Далі слід пауза (1-2 секунди) і підйом.
4
Прокачувавши груди, розводьте при віджиманні лікті в сторони. Прокачувавши трицепс, опускайте руки паралельно брусів протягом всієї фази руху. Підйом повинен виконуватися так само плавно, як і спуск. І пам'ятайте, що необхідно намагатися саме прокачувати м'язи, а не гнатися за кількістю віджимань. Виконуйте стільки повторень, скільки можете. Відчувши втому, що супроводжується легкої болем у м'язах, припиніть підхід.
5
Новачкам слід намагатися робити з кожним разом з кожним разом більше і більше віджимань. З часом у вас розвинеться фортеця хвата, сила рук, а також почуття власних м'язів. Після цього можна буде вже вдаватися до допомоги спеціальних програм. Однак не забувайте про спортивний харчуванні та відпочинку. Перед віджиманнями і після них обов'язково заповнити запаси енергії і відпочиньте, щоб бути готовим до подальших тренувань.
Практично всі експерти сходяться на думці, що віджимання взагалі і віджимання від брусів зокрема - один із найдієвіших вправ, що впливає відразу на всі групи м'язів верхньої частини тулуба. При правильному і інтенсивному виконанні таких вправ можна досягти вражаючих результатів - підтягнути і оформити м'язи грудей, трапеції, зробити свої плечі широкими, а поставу правильною.
Інструкція
1
Існує декілька видів віджимань від брусів . По-перше, можна віджиматися, поставивши на бруси і руки, і ноги. Тобто ви будете займати той же вихідне положення, що і при звичайних віджимань від підлоги, але за рахунок того, що ви будете провисати нижче, ніж розташовані ваші руки і ступні, навантаження на м'язи буде значно більше, а вправи - ефективніше.
2
По-друге, можна віджиматися від брусів , опустивши ноги вниз. При цьому можна відвести ноги назад і качати тільки м'язи грудей і рук, а можна витягнути ноги перпендикулярно тулубу і качати ще й м'язи преса.
3
Отже, починайте віджимання, прийнявши правильне вихідне положення. Розташуйтеся між брусів , спираючись на прямі руки, захопивши бруси долонями до себе.
4
Далі зробіть глибокий вдих і починайте повільно опускатися, згинаючи лікті, так само, як при звичайних віджимань від підлоги. Опускайтеся настільки глибоко, наскільки вистачить ваших сил і витривалості.
5
Потім починайте плавно і повільно підніматися вгору, розгинаючи руки. У точці найвищого напруження м'язів зробіть видих, щоб допомогти собі зайняти вихідне положення. Зробіть декілька повторень, змінюючи техніку віджимань, щоб качати м'язи грудей і трицепси одночасно. Для того щоб сконцентрувати основне навантаження на трицепси, тримайте тіло прямо, без нахилу вперед, а руки притисніть максимально близько до тіла. Для того щоб більше навантаження лягло на м'язи грудей, необхідно зробити все навпаки - розвести лікті в сторони і нахилити тулуб вперед. Інший спосіб накачати саме грудні м'язи - займатися вправами на широко розставлених брусах. Однак виконання такого вправи чревато травмами плеча - можна розтягнути м'язи або навіть вивихнути плечовий суглоб.
6
Якщо ви вважаєте, що ваші м'язи вже досить різні, можете виконувати вправи з навантаженням. Для цього в спортзалах є спеціальні пояси з карабіном, на які можна підвісити додатковий вантаж, наприклад млинець від штанги. Виконання вправ з великим навантаженням набагато ефективніше, ніж прості віджимання, але, з іншого боку, можуть привести до травм, тому виконувати їх потрібно дуже обережно.