Як навчити кішку командам. Як приручити кошеня до лотка.

Кішки з древніх часів живуть поруч з людиною. І якщо раніше пухнастих вихованців приручали в основному для того, щоб позбутися від всюдисущих гризунів, то тепер кішок повсюдно тримають як домашніх улюбленців. Це й не дивно. Мугикаючи кмітливі, охайні, спостерігати за ними одне задоволення. До того ж їх можна навчити різним командам , щоб порадувати близьких, влаштувавши вдома невелике циркову виставу.
Інструкція
1
Найпростіше навчити кішку командам , грунтуючись на її звички. Наприклад, всі кішки можуть вставати на задні лапи. Можна розвинути це вміння. Візьміть шматочок корму в руку і підніміть над головою кішки. Спочатку тримаєте їжу не надто високо, щоб кицька могла легко дістати ласощі. Потім піднімайте все вище і вище, і потихеньку відходити назад. Кішка піде за вами на задніх лапках. Поступово можна привчити кішку ходити просто за витягнутою рукою, а смачні шматочки давати після закінчення номера.
2
Ще можна навчити кішку ходити змійкою між ніг господаря. Смугасті улюбленці дуже люблять лащитись про коліна чоловік. Підловити момент, коли кішка буде поруч з вами. Висуньте праву ногу вперед, опустивши руку з ласощами до рівня коліна. Коли кішка пройде під ногою, поставте вперед ліву ногу і повторіть процедуру з їжею. Вашому домашньому вихованцеві потрібно зовсім небагато часу, щоб зрозуміти, що від нього вимагається.
3
Дуже легко можна привчити кішку приносити м'ячик. Спочатку прив'яжіть до іграшки мотузку і зацікавте вашого вихованця, повозивши м'ячик по підлозі. Коли кішка почне хапати його зубами і лапами, потихеньку заберіть іграшку, пригостивши воркіт ласощами. При цьому потрібно говорити "дай м'ячик". Повторіть кілька разів. Потім відкиньте м'ячик недалеко від себе. Скажіть кішці "дай м'ячик". Якщо пухнастий малюк послухався вас - нагородите його смачною їжею.
4
Ще кішки дуже швидко вчаться подавати лапу. Сядьте поряд з вашим вихованцем. Візьміть передню лапу в руку, кажучи при цьому "дай лапку". Якщо кішка не висмикує кінцівку, похваліть її, погладьте по голові, дайте ласощі.
5
Навчаючи кішку різним командам , зберігайте спокій. Дійте ласкою, силу застосовувати ні в якому разі не варто. Кішки дуже норовливі тварини і у відповідь на грубість можуть подряпати, вкусити, і, звичайно, відмовляться виконувати будь-які ваші прохання. Краще піти на хитрість. Навчайте кішку номерам перед сніданком, обідом або вечерею, коли вихованець зголодніє. Тоді, щоб заслужити довгоочікуване ласощі, кішка виконає будь-які ваші команди.