Як прибрати плями з взуття. залишилися на туфлях розводи від води.

Кожен з нас намагається зберегти своє взуття в хорошому стані від зовнішніх чинників, таких як бруд і жирні плями . І ні для кого не секрет, що доглядати за замшевим взуттям досить складніше, ніж за взуттям зі шкіри. Один чоловік сказав, що подивившись на взуття людини можна сказати про його власника. Тим не менш, не варто засмучуватися через таку дрібницю, як пляма на взуття. Проявіть трохи терпіння, і ваші зусилля будуть винагороджені знову чистою, ніби нової взуттям.
Вам знадобиться
  • 1) Тальк, щітка
  • 2) Холодне молоко, ганчірочка, щітка, вазелін, крем для взуття
  • 3) Харчова сода, вода, ганчірочка
  • 4) Бензин, тканина
  • 5) Мильна вода, нашатирний спирт, щітка
  • 6) Корочка житнього хліба
Інструкція
1
Якщо на вашій взуття, по якійсь причині з'явилося масну пляму, неважливо туфлі це чи чоботи, його можна вивести за допомогою тальку, який використовується для присипки попрілостей у дітей. Тальк можна купити в будь-якій аптеці чи дитячому магазині. Насипте густим шаром тальк на місце плями і залиште на кілька годин в такому вигляді. За цей час тальк вбере в себе весь жир з замшевого взуття. Через кілька годин візьміть щітку для замші і акуратно зчистити тальк з взуття.
2
Взуття зі світлої шкіри чудово очиститься, варто тільки змочити ганчірку в холодному молоці і потерти їй взуття. Після того, як взуття висохне, натріть її до блиску. Якщо на шкіряній взуття залишилися плями від води, змастіть її м'якою щіткою, на яку нанесений вазелін і залиште для просочення на 7-8 годин. Видаліть надлишки вазеліну м'якою серветкою і натріть взуття кремом до блиску.
3
Щоб позбутися від жирних плям з шкіряною взуття, потрібно приготувати содовий розчин. Для цього змішайте одну чайну ложку харчової соди з половиною склянки води. Змочіть ганчірку в содовому розчині і тріть їй взуття до тих пір, поки не з'явиться піна, яку потрібно буде зняти сухою, м'якою ганчіркою.
4
Якщо при чищенні жирного плями на замшевого взуття не допоміг тальк, тоді бензин вам допоможе в цій ситуації. Змочіть невеликий шматочок м'якої тканини в бензині і протріть пляму. Потім протріть це місце ганчіркою, змоченою в теплій воді.
5
Позбутися від інших плям з взуття можна за допомогою щітки. Приготуйте мильну воду і додайте невелику кількість нашатирного спирту. Збийте цей розчин до утворення пінки. Змочіть щітку цією піною і почистіть взуття.
6
Якщо на взуття із замші з'явилися плями і сольові розводи, від них можна позбутися, якщо потерти місце забруднення скоринкою житнього хліба.
Корисна порада
Доглядайте за своїм взуттям і тримайте її в чистоті, тоді вона вам прослужить довго. Купуйте у взуттєвому магазині спеціальні засоби для догляду за взуттям, вони допоможуть вам відштовхувати бруд і воду. Завдяки цьому ваші ноги будуть сухими, а взуття сяятиме чистотою.
Найчастіше розводи на чоботях з'являються взимку, тому що з настанням холодів дороги починають посипати сіллю. Це робиться для того, щоб люди не ковзали при ходьбі і не падали. Турбота завжди приємна, однак від солі на взутті з'являються негарні білі сліди, які псують зовнішній вигляд чобіт. Як усунути ці несимпатичні плями і надати взуття доглянутий вигляд?
Вам знадобиться
  • щітка, крем для взуття, оцет, вода, паперовий рушник, суха ганчірка
Інструкція
1
Приготуйте взуття, яку треба відчистити від розлучень, до процедури очищення. Перевірте, чи не застрягли чи дрібні соляні крупинки в підошві. Очистіть чоботи від бруду, використовуючи м'яку вологу ганчірку. Намагайтеся не мочити блискавку, якщо вона є. Уникайте потрапляння води всередину чобота.
2
Зробіть розчин з оцту і води, змішавши їх у співвідношенні 1: 2, приготуйте з туалетного паперу або паперового рушника серветку і змочіть її в оцтовому розчині. Акуратно Простягни імпровізованій паперовою серветкою чоботи, ретельно видаляючи білі розводи . Після цього за допомогою м'якої сухої ганчірки витріть взуття. Видаляйте плями послідовно, одне за іншим, щоразу використовуючи для осушення шкіри суху тканину.
3
Висушіть чоботи при кімнатній температурі без використання додаткових засобів (обігрівачів, сушарок та інших приладів). Після того як взуття висохне, подивіться, чи не з'явилися розводи знову. Якщо це сталося, то процедуру очищення доведеться повторити заново. Якщо ж все пройшло вдало і плями зникли, то почистіть чоботи кремом для взуття, завдавши його на щітку з густою щетиною. Після цього ретельно відполіруйте шкіру чобіт.
4
Регулярно обробляйте чоботи кремом і очищайте їх після кожного походу на вулицю. Тоді вони прослужать досить довго. Коли на вулиці мокро і холодно, обов'язково застосовуйте спеціальні просочують кошти та кошти-бар'єри. Підбирайте їх залежно від матеріалу, з якого зроблена взуття.
5
Якщо білі розводи виникли на замшевих чоботях, візьміть розрізану навпіл свіжу картоплину і потріть замшу. Після цього висушіть чоботи і акуратно обробіть щіткою. Для догляду за ворсом використовуйте щітку з гуми з дрібними ворсинками. Не забувайте розправляти ворс. Якщо обробка щіткою не допомагає, потримайте чоботи над парою і знову потріть щіткою.