Як підібрати колір рум'ян.

Рум'яна як елемент макіяжу, абсолютно необхідні практично кожній жінці. З їх допомогою можна скорегувати овал обличчя, додати зовнішності свіжості. Однак не всі знають, як правильно підбирати колір рум'ян. Не варто поєднувати рум'яна з колір ом помади, як це робили раніше. Погравши з колір ом, можна вигідно підкреслити ваш зовнішній вигляд або повністю зіпсувати його.
Інструкція
1
Щоб підібрати колір рум'ян, який вам необхідний, визначте тон вашої шкіри. Світла шкіра вимагає рум'ян холодних відтінків. Це можуть бути відтінки світло-рожевого або ніжно-фарфорового. Для шкіри теплих відтінків підійдуть рум'яна теплих персикових тонів. І чим смуглее шкіра, тим яскравіше може бути колір рум'ян. Темний колір шкіри як би приглушує яскравий відтінок. Тоді як світла шкіра тільки підсилює його.
2
Вибір колір а рум'ян обумовлений і колір ом волосся. Блондинкам і брюнеткам варто звернути увагу на коралові і абрикосові відтінки. А ось власницям темно-русявого або каштанового волосся слід вибирати всі відтінки коричневого. Рудоволосим добре підходять колір а з домішкою жовтого та оранжевого.
3
Для засмаглої шкіри добре підходять теракотові відтінки. Вони вигідно підкреслять колір засмаги.
4
Також колір рум'ян може розрізнятися в залежності від завдань, які вони покликані вирішувати. Якщо вам необхідно скорегувати деякі риси обличчя, то варто взяти рум'яна більш темного відтінку. А ось для додання обличчю свіжого і відпочив виду використовують світліші і прозорі рум'яна. Для досягнення найкращого ефекту необхідно поєднувати такі рум'яна. При цьому темні тони наносяться ближче до периферії, а світлими варто підкреслити «яблучка» - опуклу частину, яка з'являється при усмішці.
5
Для вечора можна вибрати світлі рум'яна з великою кількістю блискучих, перламутрових частинок. Завдані у великій кількості, вони особливо ефектно виглядають при світлі свічок. Блискучі частинки роблять шкіру мерехтливої.
6
Для денного макіяжу слід підібрати колір рум'ян матових відтінків. Вони виглядають найбільш природно.