Як зняти штатну магнітолу.

Захотіли зробити апгрейд в машині, помінявши штатну магнітолу на сучасну мультимедійну систему? Відмінний вибір! Залишилося тільки правильно зняти штатну автомагнітолу, не зіпсувавши при цьому ні торпеду, на магнітолу, ні настрій собі.
Вам знадобиться
  • - монтажні ключі від автомагнітоли
  • - викрутка
Інструкція
1
Перший варіант зняття штатної магнітоли - за допомогою монтажних ключів. Монтажні ключі йдуть в комплекті з машиною. Вони вставляються в спеціальне місце по краях магнітоли. Якщо ви правильно вставили ключі, то вони зафіксуються. Потягніть за ключі, і магнітола вийде.
2
Якщо машина не нова, то, ймовірно, монтажні ключі вже можуть бути загублені. В цьому випадку зняти магнітолу можна, розібравши навколо неї пластикову панель. Панель розбирається за допомогою викрутки, якій ви підчіплюють пластикові деталі. Коли рамка навколо магнітоли буде знята, ви зможете відкрутити болти, на яких магнітола кріпиться до кузова. І все - магнітолу можна витасківать.Каждая машина має індивідуальну панель, яку необхідно розбирати. І у кожної - свої хитрощі і послідовність зняття пластикових деталей.
3
Розглянемо варіант зняття автомагнітоли з Hyundai Santa Fe.Сніміте пластикову декоративну обшивку, що йде уздовж торпеди. Вона кріпиться на пістона. Зніміть воздуховод з правого та лівого боків. За ними ви побачите 4 болта. Вони откручиваются і магнітола витягується.
Зверніть увагу
Всі роботи по зняттю пластикових деталей повинні проводитися максимально обережно, їх дуже легко пошкодити. А покупка нових - справа складна, тому що їх рідко можна знайти в продажу.