Як згладити кути.

У початківців користувачів графічних програм деколи серйозні труднощі викликає процес згладжування кутів на малюнку або фотографії. Найпростіший спосіб - скористатися інструментами, які пропонує програма, і розмити (розтерти) кут картинки, але такий варіант перетворення може зіпсувати зображення. Наведемо пару порад щодо того, як згладити кути і при цьому зберегти картинку.
Інструкція
1
Згладити кути можна кількома способами. Виділяються два основних методи: згладжування країв з використанням зображення і згладжування кутів без використання зображення.
2
Згладжування кутів без використання зображення полягає в розкладанні зображення на складові пікселі і додавання в програму малюнка тегів, які будуть задавати їм певні розміри полей.Но не всі користувачі комп'ютерів мають достатні знання, щоб освоїти цей метод. Тому в редакторі Photoshop існує інструмент «Ластик». Використовуючи його, можна отримати розмиті, згладжені краї зображення або фотографії.
3
Однак, ці краї не будуть симетричні. А іноді потрібні саме симетрично згладжені края.Откройте програму Adobe Photoshop.
4
Виберіть пункт channels і створіть новий канал.Нарісуйте квадрат за допомогою guide lines.
5
Намалюйте чотири однакових окружності-виділення по кутах квадрата. Щоб вони були однаковими, контролюйте себе за допомогою панелі info.
6
Використовуючи інструмент «Ласо», з'єднайте зовнішні лінії кіл з лініями сторін квадрата.Залейте квадрат білим кольором і використовуйте його для виділення.
7
Ще одним способом згладити кути квадрата або прямокутника є виділення його за формою і застосування команди selection-modify-smooth. Але такий метод дозволяє працювати тільки з прямокутними формами. Вищеописаний спосіб дозволяє згладжувати кути об'єктів будь-яких форм.