Як лікувати дитину від ацетону.

Підвищений вміст ацетону в сечі у дитини має безліч різноманітних причин. Лікувати його в домашніх умови можна. Ось декілька рецептів, перевірених мамами малюків, які зіткнулися з даною проблемою.
Вам знадобиться
  • - клізма з ромашкою;
  • - но-шпи;
  • - компот з айви;
  • - вівсяна каша;
  • - гречана каша;
  • - картопляне пюре;
  • - овочевий супчик без солі
Інструкція
1
Ознаками підвищеного вмісту ацетону в сечі у дитини вважаються млявість, нудота, блювота, головний біль, болі в животі, а також висока температура. Причини виникнення цієї недуги різноманітні - це може бути наслідок неправильного харчування дитини, його надмірна емоційність, перевтома і багато іншого. Проте всі вони вторинні, основна причина - пригнічення роботи підшлункової залози: ферменти просто не встигають переробляти отримані дитиною білки. Починається процес бродіння, а, отже, і інтоксикації організму.
2
Лікувати дитини можна народними способами, крім, звичайно, тих випадків, коли стан малюка вже досить серйозне, тоді буде потрібна допомога фахівців.
3
Спосіб перший. У перший день поставте дитині клізму з ромашкою або содою, давайте по полтаблетки но-шпи по три рази на день, пити давайте компот з айви. Наступного дня на сніданок дайте вівсяну кашу на воді без масла, цукру і солі, пиття - компот з айви. Наступний день - знову вівсянка, гречка або картопляне пюре (всі без добавок), і компот з айви. Наступного дня зваріть овочевий супчик без солі (в кінці варіння можна додати маленький шматочок вершкового масла), питво - знову айва. Далі дотримуйте строгої дієти.
4
Спосіб другий. У перший день давайте дитині багато пиття. На другий день сухарі із зеленим листовим чаєм. Третій день - зваріть кашу на воді, овочевий супчик, картопляне пюре на воді. Четвертий день - давайте кашу на воді, суп овочевий з яловичиною, на вечерю запропонуйте печена картопля. П'ятий день - каша на сніданок, на обід фрикадельки з яловичини, на вечерю приготуйте в духовці тушкованого кролика з цибулею. Далі дотримуйтеся даної дієти тижні три, потім починайте поступово вводити інші продукти.
5
Дуже важливо давати дитині багато пити. Добре перешкоджає обезводнення організму Регидрон, однак, його солонуватий смак не подобається дітям. Давати питво потрібно систематично, навіть під час дитячого сну і вночі. В стаціонарі дітям призначають крапельниці, але питво це не скасовує.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WIdgdJieirM