Як підключити сигналку.

Сигналка - це комплекс засобів, які необхідні для запобігання угону або проникнення в автомобіль. Більшість автолюбителів в даний час вважає за краще встановлювати даний спосіб захисту.
Інструкція
1
Для зручності та безпеки робіт розберіть панель приладів, для цього відкрутіть саморізи, зніміть козирок, відключіть всі роз'єми, а потім і саму панель. Також зніміть рульову колонку. Відкрийте блок запобіжників і реле. Прочитайте інструкцію до сигналізації, і підключіть дроти з сигналізації до проводів, що йдуть від блоку запобіжників. Наприклад, для сигналізації Tomahawk, червоний з сигналки під'єднується до білого проводу, жовтий до чорно-жовтому, зелений до жовто-чорному, а синій провід залишається підключеним.
2
Підключіть стартерні ланцюга. Зробіть це не на самому замку, що дозволить не різати зайвий раз провід. Приєднаєте два чорно-жовтих дроти: тонкий до чорно-білого проводу, який йде з блоку запобіжників, а товстий - до того, який приходить в блок.
3
Підключіть датчик відкриття капота і встановіть сирену. Для цього «проберіться» в моторний відсік. Для датчика дверей візьміть синьо-чорний дріт з сигналки і підключіть його до зелено-червоному в блоці. Пам'ятайте, що якщо ви підключаєтеся ні до самим датчикам, то потім доведеться програмувати сигналізацію і вказати там, що ви використовуєте не датчики.
4
Закріпіть датчик удару на металевій поверхні, наприклад, на металевий кронштейн в бардачку. Встановіть антену. Пам'ятайте, що її краще кріпити якомога вище, для досягнення максимальної дальності і віддалення від залозок. Провід на ручник підключіть на масу, але це може призвести до того, що після часу прогріву загориться аварійна сигналізація. Тому підключіть провід до педалі гальма, там всього два дроти, перевірте всі пробником.
5
Випробуйте сигналізацію. Перше включення може принести кілька неприємних моментів: сигналка видає не один сигнал, а відразу декілька. Причина швидше за все в тому, що або ручник не заземлений або ж доведеться провести програмування сигналізації.