Як почистити інжектор ваз.

Інжектори (форсунки) - це робочий елемент сучасних систем уприскування палива. При роботі відбувається забруднення форсунок через смолистих відкладень, які утворюються за рахунок домішок у бензині. Тому періодично інжектору потрібна чистка.
Інструкція
1
Залийте в паливний бак чистячу присадку. Дотримуйтесь пропорції: на 60-80 літрів бензину додайте порядку 0,3 літра рідини. Після цього спокійно продовжуйте рух, у той час як шкідливі відкладення самі розчиняться. Таку прочищення необхідно повторювати кожні 3-5 тисяч кілометрів пробігу.
2
Для сильно забрудненого інжектора краще застосовувати інший спосіб. Підключіть до нього спеціальну установку, в якій знаходиться промивна рідина. Зробіть це за допомогою перехідних штуцерів, виключивши з цієї схеми паливний насос, бензобак і паливні канали. Запустіть двигун і дайте йому попрацювати близько півгодини. Рідина під тиском потрапляє в форсунки, очищає їх від забруднень, які згодом згорають в циліндрах двигуна.
3
Пам'ятайте, що для сильно зношених двигунів інтенсивна промивка шкідлива. Слідкуйте за тим, щоб разом з брудом не відбулося видалення нагару на кільцях поршнів. Це загрожує зменшенням компресії і проблемами з запуском двигуна. Перевірте якість промивки за рівнем CO, який повинен стати нижче, по стійкості роботи двигуна на холостих обертах. Якщо такий метод прочищення не допоміг, то зніміть інжектор з двигуна і прочистите окремо.
4
Помістіть його на спеціальний стенд, який буде імітувати роботу інжекторів на двигуні. Тільки тут замість палива буде знаходитися промивна рідина. Досягніть того, щоб в каналі подачі палива відбулося утворення повітряних бульбашок в рідині. Цей процес називається кавітація. При цьому відбувається ефективне очищення форсунки і промивається фільтр. Після закінчення промивання оцінюється продуктивність інжектора, яка порівнюється з тією, що була до початку процедури. Пам'ятайте, що якщо продуктивність форсунок вийшла різною, то необхідно провести їх заміну.
Виробники виготовляють форсунки з високим класом точності підгонки деталей. Тому промивка подібних механізмів - це вельми відповідальний захід, який рекомендується виконувати на стенді в спеціалізованому автосервісі. Однак практика показала, що самостійна промивка форсунок власними силами нічим не поступається за якістю професійно зроблену послугу.
Вам знадобиться
  • - ванночка або невеликий таз,
  • - пральний порошок 100 г,
  • - вода 3-5 л,
  • - ультразвукова пральна машинка,
  • - електричні дроти 4 м.
Інструкція
1
У ході попередньої підготовки, в гарячій воді, підігрітої до 90 градусів, розводиться 100 грам прального порошку. Робочий розчин виливається в ванночку, в яку поміщаються попередньо зняті з двигуна форсунки .
2
Після чого в ванночку поміщається ультразвукова пральна машинка, яка включається в електричну мережу.
3
Для кращої ефективності процедури чистки форсунки підключаються електричними проводами до включеному реле поворотів.
4
Тривалість процесу очищення форсунок заздрості від їх забрудненості і триває зазвичай протягом двох-трьох годин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wQpNCKCcLs8