Як очистити тефлонову сковороду ? Як відмити чавунну сковорідку.

Часто посуд з антипригарним покриттям стає непридатною. Причиною цього є неправильний догляд. Іноді люди при догляді за посудом не враховують особливостей матеріалу з якого вона виготовлена. Правильно очистити тефлонову сковороду вам допоможе один дуже легкий і швидкий спосіб.
Вам знадобиться
  • 2 столові ложки розпушувача, півсклянки води
Інструкція
1
Так як тефлон дуже легко подряпати, для приготування використовуйте гладку лопатку. Ніколи не використовуйте металеві лопатки, а також ножі або вилки для перевертання їжі. Не їжте зі сковороди і не намагайтеся в ній що-небудь розрізати. Крупномолотий приправи, підгорілі продукти, а також кристали солі і кістки легко дряпають тефлонове покриття. Якщо ви готуєте в тефлоновою посуді їжу, то намагайтеся додавати воду, а при смаженні використовуйте масло або жир.
2
Чи не згрібати залишки їжі зі сковороди. Для того щоб почистити просто налийте в неї трохи гарячої води і змийте в раковину. Різкий перепад температур може викликати відшаровування антипригарного шару. Ніколи не ставте розпечену сковорідку під потік холодної води.
3
При митті посуду не використовуйте жорстку або металеву мочалку. Відразу після закінчення приготування помийте сковороду гарячою водою і м'якою ганчіркою. В якості миючого засобу підійде звичайний гель для миття посуду.
4
При митті сковороди також можна користуватися дуже простим способом. Візьміть склянку і наповніть його наполовину чистою водою. В сковороду , яку збираєтеся чистити, налийте півсклянки води. Додайте дві столові ложки розпушувача для тіста. Увімкніть плиту, поставте на неї сковороду і доведіть все до кипіння. Остудіть воду і протріть стінки тефлоновою сковорідки м'якою ганчіркою.
5
Якщо у вас немає часу на миття сковороди, то просто налийте в неї води до самих країв і додайте миючий засіб. Майте на увазі, якщо залишки жиру і їжі присохли до сковороди, то віддерти їх вийти тільки з частиною тефлонового шару.
6
При приготуванні їжі враховуйте, що швидкого руйнування антипригарного шару сприяє надмірний нагрів. Крім того, при нагріванні понад 200 градусів тефлон почне виділяти токсичні речовини, які неодмінно потраплять в їжу.