Як вибрати геймпад.

При бажанні пограти в новомодні "консолевскіе" гри не витрачаючи гроші на дорогі приставки, вам буде потрібно емулятор для потрібної приставки і якісний геймпад . Якщо з першим все просто - скачав і встановив, то ось підібрати геймпад до комп'ютера, яка б не сковував гравця в його можливостях не так легко. Слід пам'ятати декілька речей.
Інструкція
1
Не беріть дешеві версії геймпад ів. Ви на сто відсотків розчаруєтеся в грі з версіями пристроїв, ціна яких не перевищувала 500 рублів. По-перше, в них швидко потіють руки через дешевих матеріалів, по-друге, практично у всіх подібних моделей слабкий кабель, що змушує стояти з ними в руках по стійці смирно. По-третє, їх неякісні кнопки вмирають після 3-4 днів гри в японський слешерів.
2
Не беріть китайські гемйпади, навіть якщо вони маю високу ціну. Ці моделі відрізняються тим, що на них є гарантія 2-3 тижні, а рівно стільки вони й живуть. А в усьому іншому вони ідентичні з вищеописаними моделями, тільки з великою кількістю згодом отвалівающіхся кнопок.
3
Віддайте перевагу американським і японським виробникам. Як правило, моделі цих країн-виробників не бувають дешевше 1400-1800 рублів, але вони того варті. Після 30 хвилин гри у вас не почнуть хворіти руки, а гарантія (мабуть сміху заради) дається на кількість натискань кожної кнопки, яких в середньому можна справити 2-3 мільйони.
4
Купуйте програмовані пульти. Щоб не носитися між комп'ютером і геймпад ом, беріть пульти з програмованими кнопками. Тобто до таких пультів додається диск з драйвером і програмою, яка дозволяє його програмувати під ваші потреби. Це дуже зручно і практично.
5
Не судіть по зовнішньому вигляду. Іноді дорогі моделі здаються менш симпатичними, ніж корейські та китайські екземпляри. Але пам'ятайте, що тримати в руках величезний китайський пульт з усіма його силіконовими вставками і ребристою пластмасою стане для вас мукою вже через кілька годин гри.
Корисна порада
Якщо ви не змогли знайти підходящої моделі в вашому місті, витратьте ще тиждень на очікування, але замовте хороший екземпляр через інтернет. Якщо ви замовите не найдешевший варіант, то цілком можливо, що доставка для вас вийде безкоштовно, а вам доведеться лише трохи почекати.