Як оновити ОС Android. Як оновити андройд.

Операційна система Андроїд, мабуть, сама доступна і поширена ОС для мобільних пристроїв і не тільки. Купуючи телефон, плеєр або планшет з цією системою ви відразу ж отримуєте надійну програму в комплекті з прекрасним сервісом обслуговування клієнтів. Розробники Андроїда постійно вдосконалюють свою систему і безкоштовно надають поновлення широкій публіці. Щоб встановити оновлену версію андроїда, теж є кілька способів.
Інструкція
1
Увімкніть інтернет на вашому пристрої з ОС андроїд. Зайдіть в розділ налаштування. Знайдіть розділ, в якому йтиметься про саму систему. Залежно від моделі це може бути "Про систему" "загальні налаштування системи" і подібне.
2
Увімкніть функцію автоматичного оновлення системи. Якщо ви не хочете щоб ОС оновлювалася сама, натисніть кнопку "оновлення" або "перевірка на наявність оновлень". Якщо для вашої моделі є більш свіжі версії, він їх автоматично знайде.
3
Будьте уважні і використовуйте для закачування безлімітний інтернет або Wi-fi. Оновлення важить досить пристойно і в іншому рахунку закачування вам може стати в чималі гроші.
4
Спробуйте скористатися Android Market, якщо оновити через інтернет не виходить. У маркеті можна знайти або саме оновлення для вашого пристрою, або програму, яка більш детально шукає оновлення, які з якихось причин не зміг знайти сам апарат.
5
Зайдіть на офіційну сторінку операційної системи і завантажте оновлення вручну, якщо вищеописані методи не змогли виявити оновлень, але ви впевнені, що вони повинні бути. Відправляйтеся на сайт, виберіть ваш пристрій і в розділі "Завантажити" подивіться останню пропоновану версію вашого продукту. Якщо дійсно є більш свіжа, завантажуйте її і просто встановіть в ваш пристрій як звичайний інсталятор.
6
Якщо не хочете робити оновлення самі, можете довірити це професіоналам. Віднесіть в комп'ютерний або мобільний сервіс ваш пристрій, і протягом одного робочого дня вам поміняють прошивку на більш нову, а заодно розберуться, чому не відбувалося автоматичне оновлення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HVHhH-_GWbw
Корисна порада
Багато в чому, інструкція по оновленню даної ОС залежить від моделі пристрою, на якому використовується Android.
Більшість пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи Android, мають функцію автоматичного оновлення ОС. Ця технологія позбавляє користувача від необхідності самому шукати і завантажувати необхідні доповнення.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет.
Інструкція
1
Увімкніть смартфон або планшетний комп'ютер з операційною системою Android. Підготуйте пристрій до процесу оновлення ОС. Зарядіть акумуляторну батарею. Це запобіжить небажане відключення апарату.
2
Підключіть планшетний комп'ютер до інтернету. У даній ситуації краще не використовувати канали 3G і GPRS. З'єднання з надійною точкою доступу Wi-Fi забезпечить швидку і якісну завантаження оновлень. Переконайтеся в тому, що підключення до інтернету працює стабільно.
3
Відкрийте головне меню і виберіть пункт «Настройки». Перейдіть в підменю загальних параметрів операційної системи Android. Чи не активуйте функцію автоматичного оновлення ОС. Іноді цей процес запускається в самий невідповідний момент.
4
Натисніть кнопку «Перевірка наявності оновлень». Завантаження файлів нової версії операційної системи почнеться автоматично. Зачекайте, поки всі необхідні файли будуть збережені в пам'яті пристрою.
5
Відразу після завершення цього процесу почнеться установка нової версії Android. Краще не використовуйте пристрій в цей період. Так ви зможете уникнути збоїв, які можуть проявитися під час установки системи.
6
Якщо ви впевнені в існуванні оновлення, але автоматична система пошуку не змогла його знайти, скористайтеся Android Market. Скачайте потрібну версію операційної системи. Оновлення микропрограмму, використовуючи функції смартфона.
7
Багато планшетні комп'ютери підтримують режим оновлення ПЗ за допомогою стаціонарного ПК. Скачайте файл-прошивку і виберіть програму, необхідну для його завантаження в планшет. Краще використовуйте офіційні програми, доступні в Android Market.
8
Підключіть планшет до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Оновлення микропрограмму і перезавантажте пристрій.