Як включити двірники. Як включати двірники в машині.

Необхідно правильно користуватися склоочисниками (двірниками). При правильному користуванні лобове скло буде завжди чисте. Головним помічником в очищенні скла є омивач стекол. Управління електронасосом омивача і двигуном склоочисників проводиться одним важелем.
Інструкція
1
Увімкніть зажіганіе.Для включення склоочисників злегка посуньте важіль вгору. Важіль завжди повертається у вихідне положення. Для збільшення або зменшення швидкості руху двірників посуньте важіль вгору або вниз соответственно.Еслі в комплектації автомобіля передбачено пристрій автоматичного управління склоочисниками з датчиком дощу, то для включення цього режиму злегка посуньте важіль вгору, після чого включиться автоматичне керування очищенням з датчиком дощу. У цьому режимі датчик дощу визначає кількість води на склі та автоматично регулює швидкість роботи склоочисників.
2
Для включення режиму роботи склоомивача посуньте важіль вперед і утримуйте. На більшості автомобілів двірники починають працювати автоматично. Чим довше утримується важіль, тим більше помахів здійснюють двірники .
3
Включення заднього склоочисника (двірника). Для включення склоочисника посуньте важіль вперед. Склоочисник заднього скла працює в періодичному режимі. Включається автоматично при працюючих склоочисниках і включенні заднього хода.Для включення режиму роботи склоомивача посуньте важіль вперед і утримуйте.
Зверніть увагу
Не вмикайте склоочисники або пристрій автоматичного управління склоочисниками з датчиком дощу при зледенілих шибках, оскільки можуть пошкодитися щітки або система управління. Попередньо включіть систему обігріву лобового скла.
Корисна порада
1. На автомобілях з датчиком дощу необхідно стежити за чистотою віконця датчіка.2. Один раз на рік потрібно робити заміну щеток.3.Загрязненние щітки очищайте м'якою тканиною із застосуванням миючого і антифризного кошти.