Як зробити фотку яскравою ? Як зробити фотографію яскравою.

Ідеальні зображення існують тільки в ідеальному поданні. Реальні фотографії практично завжди вимагають доопрацювання і виправлення похибок. Програма Adobe Photoshop містить різноманітні інструменти і команди, призначені для поліпшення якості фотографічного зображення, такі як яскравість і колірна насиченість. Всі команди відображення кольору Photoshop зберігаються у вкладеному меню Adjustments («Налаштування») розділу Image («Зображення»).
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте файл із зображенням у програмі Photoshop, використовуючи меню File, Open.Чтоби зберегти можливість завжди повернутися до вихідного зображення створіть копію шару. Для цього виберете меню Layer, Duplicate Layer. Переконайтеся, що новостворений шар активний. Всі подальші перетворення доцільно виконувати саме на ньому.
2
Відрегулюйте контраст і загальний колір вашого знімка автоматично, використовуючи команду Image, Adjustments, Auto Contrast. Налаштування контрастності відображає найтемніші і найсвітліші пікселі в зображенні чорним і білим кольорами. Це перетворення може поліпшити загальний вигляд багатьох фотографій.
3
Деякі вихідні зображення містять колірні відтінки, тобто незбалансовані кольору. Щоб виправити це, скористайтеся командою Image, Adjustments, Auto Color. Дана команда налаштовує контрастність і колір вашого знімка шляхом пошуку темних і світлих тонів в зображенні і нейтралізації проміжних тонів.
4
Якщо результат застосування команд автоматичної корекції не виправдав ваших очікувань, спробуйте змінити деякі параметри вручну. Команда Brightness/Contrast є найпростішим способом тонової корекції всього ізображенія.В діалоговому вікні Brightness/Contrast переміщенням движків зміните яскравість і контраст в діапазоні від -100 до +100.
5
Щоб здійснити колірну корекцію вашого знімка і посилити кольору певного діапазону, наприклад, червоного, скористайтеся командою Color Balance. Діалогове вікно цієї команди дозволяє змінити колірний баланс у всьому зображенні. Колірний баланс встановлюється окремо для квітів (перемикач Highlights), середніх тонів (перемикач Midtones) і тіней (перемикач Shadows). При роботі корисно встановлювати прапорець Preserve Luminosity, який перешкоджає зміні діапазону яркостей при коригуванні колірного балансу.
6
Збережіть зображення під новим іменем, вибравши в меню File команду "Save as".
Корисна порада
За словами Діка Мак-Клелланда, автора книги «Біблія користувача», Photoshop не може зробити щось з нічого. Створюючи ілюзію поліпшення передачі кольору, більшість операцій з налаштування кольору навіть кілька скорочують кількість кольорів у зображенні. Зображення може виглядати в десять разів краще, але фактично воно стане біднішою за колірною гамою, ніж до корекції. Важливо не забувати цей принцип, оскільки він демонструє, що відображення кольору - це постійний пошук компромісу. На жаль, тут не існує чарівної формули. Слідуйте звичайним рекомендаціям - використовуйте команди помірно, вмійте вчасно зупинитися і зберігайте зображення на диску перед виконанням відповідальних операцій - і все буде в порядку.