Як носити хутра.

Одним з найважливіших елементів розкоші поряд з діамантами і спортивними машинами є хутро. Зараз хутро - це не тільки розкішна шуба, а й дивовижне плаття, приголомшлива уяву жилетка, модна сумка, рукавиці, горжетки і багато іншого.
Інструкція
1
В даному випадку важливо пам'ятати основні правила. Для суконь найкраще підійдуть окремі жилетки або знімні рукави. Оптимальним варіантом хутра в даному випадку є стрижена норка. Самі по собі жилетки теж дуже актуальні, особливо милі хутряні гудзики-кульки, крім того, жилетка чудово зігріває навіть у найсуворіші морози.
2
Хутряна горжетки буде перетворювати навіть просту чорну водолазку. Таке вбрання виглядає дуже вишукано. Проте в даному випадку водолазка повинна бути з якісної тканини, наприклад, з тонкої вовни. У такому комплекті можна впевнено йти в найдорожчий ресторан.
3
Дуже модним і цікавим варіантом є хутряні, найчастіше каракулеві, сарафани. Звичайно, в суворої робочій атмосфері вони недоречні, а ось для зустрічі з друзями, наприклад, підходять ідеально. Так що, якщо ви вирішили викликати заздрість у своїх колишніх однокласників або підкорити серце нового знайомого, хутряної сарафан - ідеальний варіант.
4
Якщо говорити про аксесуари, то тут ключове слово - помірність. Шуба, наприклад, ідеально поєднується з хутряною обробкою взуття, навіть якщо хутра різних фактур. А пухнаста сумка добре виглядає з рукавицями. Але якщо надіти всі разом, родзинка пропаде.
5
Також дуже красиво і модно виглядають вузькі штани заправлені в об'ємні хутряні черевики.
6
Крім одягу, дуже популярна хутряна біжутерія. Найкраще подібні прикраси виглядають в поєднанні з простою одягом. В даному випадку хутро як би завершує образ. Але якщо від вас вимагають строгості в образі, подібні дрібнички недоречні.
7
Що ж стосується більш традиційних шуб, то тут теж відбулися зміни. Зараз дуже модно перефарбовувати хутро в неприродні кольори: синій, червоний рожевий. Також дуже актуальна тваринна тема в кольорі: зебра, леопард, рись і т.д. Цієї зими кожна модниця повинна мати у себе в гардеробі хутряну вещичку. Носити хутро просто! Не варто боятися експериментів.