Як підключити підсилювач в машині. Як вибрати підсилювач в машину.

Якщо звук вашої автомобільної магнітоли заглушає шурхіт колос, саме час задуматися про посилення звуку. Вибирайте будь-який по потужності підсилювач , і за допомогою наших підказок самостійно встановіть його.
Вам знадобиться
 • - автомобільний підсилювач звуку
 • - інсталяційний комплект проводів
 • - дриль або шуруповерт
 • - викрутка
 • - бокорізи
 • - изолента
 • - тестер або прозвонка
Інструкція
1
Оберіть місце для підсилювача в багажнику. Якщо багажник невеликий, можна прикріпити підсилювач до спинки заднього сидіння. Можна в спинці вирізати спеціальну нішу, обтягнути тканиною і на саморезах прикріпити підсилювач до спинки.
2
Плюсової провід (товстий, червоного кольору) тягнеться від підсилювача на акумулятор + 12V. Чорний провід (іноді коричневий) від підсилювача прісверлівается під болт в будь-якому місці на металевий корпус автомобіля. Розберіть пороги автомобіля. Провід включення і виключення підсилювача тягнеться на головний пристрій (магнітолу) по порогах з лівого боку під торпеду і до магнітоли. Магнітола витягується. На магнітолі дріт від підсилювача треба підключити на той провід, на якому при включенні магнітоли з'являється плюс (синій або синій з білою смугою).
3
Від підсилювача тягнуться високочастотні дроти ("тюльпани") до магнітоли. Ці дроти передають сигнал від магнітоли до підсилювача, а підсилювач збільшує і покращує отриманий сигнал і передає його на динаміки. Від підсилювача тягнуться дроти на динаміки: по 1 подвійному проводу до кожної колонці. Дроти на підсилювач підключати згідно зі схемою, що додається до підсилювача. Якщо переплутати полярність проводів, то погіршиться якість звуку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PCAB-BKCDnU
Штатні акустичні системи автомобілів, що йдуть в комплекті поставки, найчастіше не доставляють бажаного задоволення власникам. Це пов'язано з низькою якістю цих систем. Для поліпшення якості та потужності звучання автовласники встановлюють підсилювач потужності, щоб «прокачати» свою аудіосистему.
Вам знадобиться
 • дроти для живлення AWG8;
 • кабель з роз'ємом «тюльпан-тюльпан»;
 • плавкий запобіжник;
 • викрутка.
Інструкція
1
Відкрийте капот і визначитеся з місцем установки корпусу запобіжника, найкраще це зробити якомога ближче до позитивної клеми акумуляторної батареї. Встановіть тримач запобіжника. З'єднайте запобіжник, використовуючи провід AWG8 або більше товстий з плюсовою клемою. Використовуйте, обережете не менше 50 А. Підключений провід прокладете до місця установки підсилювача.
2
Підключіть плюсової провід до клеми (+12), що знаходиться на торцевій поверхні підсилювача. Від'ємний контакт (gen) підключіть до кузова. Для підключення виберіть чисте звільнене від лакофарбових покриттів місце, якщо такого немає, то використовуючи шкурку, зачистите невелику площу кузова. Підключений провід повинен щільно прилягати до зачищеному місцю.
3
Контакт дистанційного керування (rem), що знаходиться між позитивною і негативною клемою підсилювача підключіть до харчування активної антени вашої магнітоли з використанням проводу з меншим перетином. Це дозволить при виключенні акустичної системи автоматично відключати підсилювач .Проложіте кабель з роз'ємом «тюльпан» окремо від силових проводів. Це допоможе вам уникнути спотворень звуку в результаті «наводки». Підключіть кабель, до автомагнітоли, використовуючи потрібний вам канал. Інший кінець кабелю підключіть до самого підсилювача потужності.
Зверніть увагу
Вибирати запобіжник слід залежно від потужності вашого підсилювача, перетин силових кабелів також залежить від цього параметра.
Корисна порада
Проводячи монтаж електромережі живлення підсилювача, від'єднайте клеми акумуляторної батареї. Силові кабелі при протяжке краще вкладіть в спеціалізовану гофру, і в місцях вигинів або підвищеного тертя підсильте шматком пластикової трубки. Кріпити підсилювач потужності найкраще жорстко, так як в процесі їзди він може зміщуватися і пошкодити з'єднання.