Як знайти свій айфон. Як знайти fqajy за номером id.

На жаль, ми іноді втрачаємо потрібні речі. А айфон, без сумніву, з часом стає річчю не просто потрібною, а такий, без якої абсолютно неможливо обійтися. Але якщо ви користуєтеся сервісом MobileMe, ви можете вдатися до функції "Знайти iPhone". Ця функція також доступна безкоштовно на всіх айфонах з операційною системою iOS 4.2.
Вам знадобиться
  • Айфон з iOS 4.2 і вище або додаток MobileMe
Інструкція
1
Для настройки функції «Знайти iPhone" зайдіть в "Налаштування" і далі в "Mail, контакти, календарі". Натисніть "Додати обліковий запис" і в меню виберіть MobileMe. Якщо у вас є Apple ID і пароль, введіть їх, якщо ні - натисніть "Створити безкоштовний Apple ID" та дотримуйтесь простим інструкціям на екрані. Тепер необхідно підтвердити ваш профіль. Перевірте свою поштову скриньку, туди має прийти лист від Apple. Перейдіть по посиланню, зазначеної в листі і увійдіть в систему зі своїм Apple ID. На екрані MobileMe включите функцію "Знайти iPhone". Тут же з'явиться повідомлення, в якому ви можете натиснути "Дозволити" або "Скасувати". Натисніть "Увімкнути".
2
Після того, як ви налаштували функцію "Знайти iPhone", ви легко виявите свій айфон в разі втрати. По-перше, ви зможете визначити місце розташування свого айфона. Для цього просто увійдіть на сайт www.me.com або ж описаним способом активуйте функцію "Знайти iPhone" на іншому пристрої (iPhone, iPad або iPod touch). Ви побачите карту, де зазначено місце розташування вашого айфона.
3
Але це ще не все. Якщо ви торкнетеся пальцем значка, який вказує положення вашого айфона на карті, перед вами відкриється екран на якому ви зможете вибрати свої подальші дії. Натиснувши на кнопку "Відправити повідомлення", ви виведете на екран свого айфона повідомлення. Якщо, подивившись на карту, ви зрозуміли, що айфон знаходиться поруч з вами, ви можете натиснути на кнопку "Звуковий сигнал". Ваш айфон відтворить довгий і гучний звуковий сигнал, навіть, якщо раніше ви перевели його в беззвучний режим.
4
Також ви можете скористатися сервісом "Дистанційна установка пароля". Після того, як ви натиснете на кнопку з відповідною назвою, вам буде запропоновано ввести чотиризначний код. Таким чином ви віддалено встановіть пароль, щоб захистити дані на своєму телефоні. У самому гіршому випадку, коли ви вважаєте, що вам не вдасться повернути свій айфон, ви можете натиснути на "Віддалене стирання", і вся ваша особиста інформація буде стерта.
Зверніть увагу
Якщо функція "Знайти iPhone» не була налаштована на вашому айфоне до його втрати, то скористатися нею не вдасться. Якщо ваш айфон вкрали, напишіть заяву в поліцію і вкажіть у ньому IMEI (15-значний індивідуальний номер, який є у будь-якого стільникового телефону). За IMEI оператор стільникового зв'язку зможе визначити місце розташування айфона, якщо від співробітників правоохоронних органів надійде відповідний запит. Якщо ж ви просто втратили свій айфон, тоді, на жаль, ні поліція, ні оператори стільникового зв'язку його шукати не будуть.