Як підвищити швидкість мережі.

Якщо одних користувачів цілком влаштовує помірна швидкість доступу в інтернет, то інші пред'являють до неї значно більш суворі вимоги. Існує кілька способів збільшити при необхідності цю швидкість .
Інструкція
1
Якщо у вас для доступу в інтернет застосовується 3G-модем, але подорожуєте по просторах глобальної мережі ви все одно тільки вдома, перейдіть з бездротового доступу на провідний. Незалежно від того, який саме спосіб підключення ви виберете (ADSL або LAN), співвідношення між розміром абонентської плати та швидкість ю передачі даних, швидше за все, виявиться більш вигідним, а саме з'єднання буде значно стабільніше.
2
Перевірте, чи не обслуговуєтеся ви провайдером з архівної тарифного плану. Так називаються тарифні плани, підключення нових абонентів до яких більше не виробляється, але по яким триває обслуговування вже наявних абонентів. Якщо ви не міняли тариф кілька років поспіль, то велика ймовірність, що він встиг перейти в розряд архівних. Такі плани характеризуються підвищеною абонентською платою в поєднанні зниженою швидкість ю. Можливо, серед поточних тарифних планів вашого провайдера ви знайдете такий, в якому і щомісячна оплата буде менше, і швидкість більше - тоді негайно переходите на нього.
3
У випадку, якщо ваш тарифний план виявився не архівними, а підвищити швидкість все одно хочеться, виберіть у свого провайдера інший, більш дорогий, але і більш швидкісний. Правда, цей спосіб підвищення швидкості доступу в інтернет підходить лише тим, хто бажає оплачувати своє обслуговування провайдером за вищою ціною.
4
Перейшовши у провайдера з доступом через LAN на тариф зі швидкість ю передачі даних понад 10 мегабіт в секунду, ви можете виявити, що насправді вона не змінилася. Можливо, причина - в мережевій карті. Якщо вона стара, 10-мегабітних - замініть її на сучасну, 100-мегабітних. Після цього повідомте провайдеру її новий MAC-адресу.
5
Якщо необхідно терміново скачати той чи інший файл з великою швидкість ю, а потім повернутися до обчиной, скористайтеся так званої "Турбокнопка" - тарифної опцією, що дозволяє на безлімітному тарифі за додаткову плату завантажити певний обсяг даних на підвищеній швидкості. Після того, як цей обсяг буде перевищено, швидкість автоматично повернеться до встановленої вашим тарифним планом. Дану послугу надають не всі провайдери, а у деяких з них вона може мати іншу назву.
6
Іноді виникає необхідність просто прочитати розташований на сайті текст, але вебмастер додав на сторінку занадто багато елементів, які використовують такі технології, як Java, Flash, через що її завантаження відбувається занадто довго, а після того, як вона завершується , "гальмувати", причому, незалежно від швидкості доступу до Інтернету, починає сам браузер. У цьому випадку, допомагає або тимчасове відключення в браузері відповідних плагінів (як саме воно здійснюється, залежить від браузера), або перегляд сторінки через спеціальні "стискають" сервери: http://google.ru/gwt/nhttp://skweezer.com
7
Користувачі браузера Opera можуть скористатися режимом Opera Turbo. У цьому випадку, як проміжної ланки між сервером, на якому розташований сайт, і вашим браузером виступить спеціальний проксі-сервер, який буде стискати надходять з сервера дані, передавати їх браузеру в такому вигляді по повільному каналу, а той, у свою чергу - розпаковувати і відображати їх. Вмикається і вимикається режим Opera Turbo спеціальною кнопкою у вигляді стилізованого спідометра, розташованої в лівому нижньому куті браузера.
8
Абонентам, яким важлива висока швидкість тільки входить, але не вихідного трафіку, можна порекомендувати перейти на супутниковий доступ в інтернет. У цьому випадку, прийом даних здійснюється через супутникову антену, підключену до спеціальної платі, а передача - через 3G-модем.
Зверніть увагу
Ніколи не користуйтеся лімітними тарифними планами, навіть якщо швидкість передачі даних на них більше. Випадково завантажити великий обсяг даних легко, а отримати в кінці місяця рахунок на велику суму не хочеться нікому. Постійне зниження цін на безлімітні тарифи робить використання лімітних безглуздим. Також, щоб уникнути підвищених витрат, не вдавайтеся до використання "Турбокнопка" занадто часто.
Корисна порада
При користуванні "стискаючими" серверами http://google.ru/gwt/n і http://skweezer.com не заповнюється на сайтах форми російською мовою. Набраний вами текст може виявитися нечитабельним. Також майте на увазі, що при перегляді сайту таким способом деякі з його можливостей можуть бути недоступни.Даже після переходу на більш швидкісний тарифний план деякі сайти продовжать працювати повільно, оскільки їх обслуговують сервери самі підключені до інтернету по повільних каналах. Це виправити неможливо.