Як зробити скло прозорим.

При складанні будь-якої художньої композиції іноді потрібно помістити прозорий скляний предмет, щоб за ним було видно деталі заднього фону. Щоб зробити фотографію реалістичною, скористайтеся прийомами фотошопа.
Інструкція
1
Спочатку відкрийте зображення зі скляним склянкою в фотошопі. Зробіть виділення контуру скляного стакана за допомогою інструменту «Перо» або «Прямолінійне ласо». Збережіть це виділення, натиснувши «Виділення» потім «Зберегти виділення» під будь-яким ім'ям і натисніть ОК. Зніміть виділення натисканням на «Ctrl + D».
2
Створіть копію шару, клікнувши по шару зі склянкою правою клавішею мишки і виберіть пункт «Створити дублікат шару».
3
Змініть режим з «RGB» на «Градації сірого». Відкрийте «Зображення - Режим - Градації сірого». При появі діалогового вікна з інформацією про те, що зміна може вплинути на відображення шарів, і запиту на виконання відомості зображення перед зміною режиму, натисніть «Не виконувати». При появі повідомлення про видалення даних квітів натисніть «Скасувати».
4
Відкрийте збережене раніше виділення склянки. Для цього пройдіть: «Виділення - Завантажити виділення - Джерело - Канал». Дайте ім'я виділеному об'єкту. Щоб інвертувати виділення натисніть "Ctrl + Shift + I». Залийте виділення 50% сірим кольором, натиснувши «Shift + F5». Натисніть «Ctrl + D», щоб зняти виділення. Потім відкрийте в меню «Фільтри - Розумієте - Розумієте по Гауса». Добре підійде радіус розмиття 2px. Збережіть файл як PSD.
5
Далі відкрийте фото, на якому ви хочете помістити скляний стакан. Знову поверніться до PSD-файлу. Далі завантажте виділення і натисніть "Ctrl + C", щоб скопіювати стакан і повернутися на фонове фото. Натиснувши «Ctrl + V», ви вставите стакан. Змініть режим накладання на «Жорсткий світло» у шару зі склянкою. Клікніть 2 рази за назвою шару, залишаючись на шарі зі склянкою. Щоб налаштувати прозорість скла відкрийте вікно «Параметри накладання». У нижній частині ви побачите дві чорні лінії. Рухайте лінію «Підлягає шар», утримуючи клавішу «Alt».
6
Щоб додати склу більш реалістичний вигляд, перейдіть на задній план і натисніть на мініатюру шару зі склом, утримуючи «клавішу Ctrl». Це створить виділення навколо скла. Відкрийте в меню «Фільтр - Спотворення - Скло». Зафіксуйте параметри на ваш розсуд. Ви зробили прозоре скло, крізь яке видно фонове зображення.