Як пофарбувати брюки. чи можна пофарбувати вицвілі штани.

У більшості людей є улюблені речі, які в результаті довгої шкарпетки втрачають свій зовнішній вигляд, тому вигоряють на сонці. Або з'являються складні плями, при відпиранні яких місця забруднення стають світлішими і помітні на одязі. Так як розлучатися з улюбленою річчю не хочеться, спробуйте повернути їй первісний колір або змінити його на інший за допомогою барвників для тканини.
Вам знадобиться
  • - нашатирний спирт;
  • - пігмент;
  • - сіль
Інструкція
1
Щоб пофарбувати брюки використовуйте барвник, відповідний типу тканини. Складно піддаються фарбуванню моделі з лавсану і нітрону, і ви можете не отримати бажаний результат. Льон, віскоза, шовк і вовна добре переносять фарбування. Нові брюки необхідно попередньо випрати або замочити в розчині нашатирного спирту (на 10 л води розведіть 50 г 25% -ного нашатирного спирту), т.к. вони можуть бути оброблені аппретірующімі складами або антистатиком. А це може перешкодити фарбування. Після обробки добре прополощіть брюки у воді.
2
При наявності вицвілих місць або плям, використовуйте більш густий темний відтінок, інакше плями можуть знову виступити.
3
Якщо ви бажаєте отримати більш світлий відтінок брюк, попередньо відбілити їх до покраскі.Все інструкції з фарбування вказані на етикетці, згідно з якими дуже важливо правильно визначити потрібну кількість пакетів з барвником на вагу сухих штанів. Отже, пакет барвника пересипте в миску і при помішуванні додайте теплу воду по краплях, поки не отримаєте в'язку пасту. Залийте отриману пасту 0,5 л води, розмішайте і процідіть через шматок тканини в ємність, у якій ви будете фарбувати.
4
Додайте кількість води (40-50оС), яке в 10-20 разів перевищувало б обсяг тканини. Занурте тканину в розчин і доведіть до слабкого кипіння. Через 15-20 хв вийміть брюки і додайте 2 л розчину кухонної солі, з розрахунку: на 1 л води 1 ст. ложка. При фарбуванні брюк в світлі тони, зменшіть вдвічі кількість солі. Знову опустіть брюки в розчин і витримайте при слабкому кипінні 30-40 хв.
5
Потім зніміть ємність з вогню і залиште брюки в розчині ще на 30 хв, перевертаючи їх протягом усього цього часу. Вийміть їх і дайте стекти розчину. Прополощіть брюки багато разів у теплій воді, поки вона не стане прозорою, а потім повторіть теж саме в холодній. Дбайливо відіжміть, що не викручуючи, і просушіть. Не сушіть на сонці або біля обігрівальних приладів.