Як змінитися за літо.

Часто люди починають нове життя з понеділка чи після розставання зі своєю половиною, а то й зовсім намагаються кардинально змінити себе за два тижні до Нового Року, щоб зачарувати всіх присутніх на святковій вечірці. Двох тижнів для того, щоб стати іншим, більш досконалим людиною, безумовно, замало. А от зробити це за літо цілком реально.
Вам знадобиться
  • - блокнот і ручка;
  • - книги;
  • - модні журнали;
  • - велосипед;
  • - спортивне спорядження;
  • - фільми іноземною мовою
Інструкція
1
Візьміть блокнот і по пунктах розпишіть, що ви хотіли б у собі змінити. Приміром, стати більш начитаним людиною, схуднути на п'ять кілограм, змінити імідж і вивчити іноземну мову. Прекрасний план на літо .
2
Після зарплати прямуйте до книгарні. Проведіть там години дві, уважно читаючи анотації, прискіпливо вибираючи собі кілька книг. Можете перед походом вивчити інтернет на предмет книжкових новинок і записати зацікавили вас авторів.
3
Варіант для тих, хто хоче заощадити - вирушайте до друзів у гості. Вони будуть раді познайомити вас зі своїми улюбленими авторами. Також можете читати книги з монітора або купити eBook.
4
Худнути літо м значно простіше. По-перше, організму не потрібні зайві калорії на обігрів. По-друге, в теплу пору року значно простіше знайти заняття до душі, яке допоможе скинути вагу. Купіть велосипед, щоб їздити на роботу, грайте по вихідних в пляжний волейбол, купайтеся. Якщо зібралися їхати у відпустку, вибирайте активний відпочинок з екскурсіями. Більше гуляйте на свіжому повітрі. Зайві кілограми непомітно підуть, а ви отримаєте задоволення від такого проведення часу.
5
Якщо ви вирішили змінити імідж, можете звернутися до послуг стиліста, а можете в тому ж книжковому купити кілька модних журналів. Протягом місяця вдумливо розглядав картинки з моделями, де показано, як одні джинси можна носити з блузкою, топиком і тунікою, і завжди виглядати по-різному, ви зможете продумати свій новий гардероб. Крім того, в журналах друкується, якої фірми той чи інший наряд. Приглянулася плаття - читайте виноску в журналі і вирушайте в магазин. Найкраще в супроводі подруги, яка, на ваш смак, стильно одягається.
6
Вивчити іноземну мову досконало за літо навряд чи вдасться, зате створити прекрасну базу для його подальшого вивчення - цілком. Запишіться на прискорені курси, скачайте кілька фільмів без російського перекладу, намагайтеся спілкуватися з носіями мови. За три місяці ви досягнете значних результатів.