Як завести двигун в мороз.

З настанням справжньої російської зими, особливо якщо стовпчик термометра опустився нижче -30 градусів, багато автовласників стикаються з такою проблемою, як завести двигун в мороз. Взагалі про зимовий період краще подбати восени. Перед зимою бажано поміняти масло і свічки. Якщо акумулятор у вас вже «напівживий», то його теж краще замінити. В мороз завести машину з «напівживим» або розрядженим акумулятором дуже складно, а часом просто не вистачає напруги і для живлення стартера, і для іскроутворення. З хорошим фірмовим акумулятором завести двигун в мороз значно простіше.
Інструкція
1
По-перше, коли ви сіли в машину, то спочатку потрібно прогріти акумулятор, щоб збільшити його ємність і вироблюваний струм. Це зробити дуже просто. Чи не заводячи машину, включаємо на 30-40 секунд дальнє світло. Ця дія спричинить хімічну реакцію в акумуляторі і електроліт нагріється.
2
Потім якщо у вас РКП, то обов'язково вичавлюємо зчеплення, це потрібно щоб не крутити нутрощі коробки передач. Власникам АКП нічого робити не треба, так як коробка все одно буде крутитися.
3
Повертаємо ключ запалювання так, щоб бензонасос заробив, але стартер не крутимо. Тримаємо запалювання 5-7 секунд і вимикаємо його. Потім знову включаємо запалювання, але вже не чекаємо, а відразу крутимо стартер (педаль зчеплення вичавлена), якщо у вас інжектор, то газ не тиснемо. Якщо двигун не завівся, то вимикаємо все і чекаємо 1-2 хвилини, після чого повторюємо все знову.
4
Знову не допомогло і двигун ні в яку не хоче оживати? Якщо у вас інжектор, пробуємо безвідмовний спосіб! Вичавлюємо зчеплення і газ до упору. Включаємо запалювання і крутимо стартер без зупинки 6-7 секунд (педалі не відпускає), потім починаємо дуже плавно відпускати педаль газу. Десь в середині ходу педалі газу машина почне "схоплювати", потрібно зловити цей момент і затримати педаль в цьому положенні до запуску двігателя.Еслі і цей спосіб не допоміг, то потрібно викрутити свічки, прочистити і прожарити будинку на плиті, після цього машина швидше за все заведеться без проблем.
Корисна порада
Якщо під час запуску двигуна сів акумулятор, то попросіть когось «підкорити» вас або якщо у вас вдома є зарядка для акумулятора, то віднесіть додому і зарядити його.