Як купити товар в закордонному магазині.

Не секрет, що багато товари в зарубіжних магазинах можна придбати дешевше, ніж у нас. Це і розпродажі брендових речей в західних торговельних центрах та цікаві речі від корейських дизайнерів в азіатських магазинах. Але перед потенційним покупцем з Росії встає чимало проблем, як це зробити. Тут і мовний бар'єр, і способи оплати та доставки. Проте, якщо вам вдасться розібратися з цим, здійснення покупок в зарубіжних магазинах почнуть приносити вам задоволення.
Вам знадобиться
  • - розмовник;
  • - інтернет;
  • - гроші;
  • - картка PayPal;
  • - картка AliPay.
Інструкція
1
Якщо ви приїхали за кордон у відпустку або відрядження і вирішили пройтися по магазинах, вам простіше. Достатньо мати при собі кишеньковий розмовник і гроші в місцевій валюті. Продавець сам зацікавлений в тому, щоб ви не пішли від нього без покупки, тому допоможе подолати мовний бар'єр у міру своїх сил. Знаходьте в розмовнику переклад фрази «скільки це коштує?» І показуйте на вподобану вам річ. Якщо міряєте одяг, подивіться в розмовнику, як будуть на місцевій мові слова «більше» і «менше», а досвідчений продавець принесе вам ваш розмір і напише вартість на листку паперу або покаже на пальцях. Вам залишається тільки заплатити за покупку.
2
Якщо ви замовляєте товар в закордонному інтернет- магазині, необхідно зробити кілька речей. Переконайтеся, що це великий магазин, пошукайте в інтернеті відгуки про нього. Якщо користувачі на форумах розповідають про свої покупки і рекомендують цей сайт, сміливо реєструйтеся на ньому. Якщо мовою ви не володієте, просто скористайтеся безкоштовним онлайн-перекладачем. Крім того, існують безліч фірм-посередників, готових за певний відсоток від вартості товару замовити для вас товар хоч у пігмеїв з Африки.
3
В переважній більшості випадків для здійснення покупок в інтернет-магазинах потрібен рахунок PayPal. Азіатські магазини воліють AliPay. Для цього вам доведеться звернутися в найближчий банк і місяцем потому жадана картка буде у вас в руках.
4
Після того як ви забрали картку з банку, заносите реквізити до вашого профілю на сайті і вирушайте в віртуальний магазин за покупками. Далі дії такі ж, як і в російських інтернет-магазинах - додаєте товар, який сподобався в корзину, підтверджуєте, пишіть свою поштову адресу, і покупка з будь-якого місця на землі летить до вас.