Як оприбуткувати меблі. на Яку статтю оприбутковувати шафи пожежні.

Після придбання меблів у людей виникають проблеми з правильним її розташуванням. Саме від правильної розстановки меблів багато в чому залежить комфорт і затишок приміщення. Як же краще всього розташувати меблі ?
Інструкція
1
Для початку вирішіть, де і яким чином ви хочете розташувати меблі . Найкраще намалювати план. Обов'язково подумайте над тим, які модулі необхідно купити до дверцят, який вони будуть висоти і глибини. Якщо ви маєте в розпорядженні велике приміщення з високими стелями, то навіть самий значний шафа не буде виглядати в ньому величезним.
2
Замість стандартних дверей найкраще виберіть декілька розсувних гармошок. У стінку можна вписати некорпусние елементи, наприклад, полиці. З'єднання з сусідніми модулями зробіть за допомогою кріпильних стяжок. Можете монтувати консольні полиці на опорних трубах з металу і пластика.
3
Не обов'язково додавати шафа для одягу. Дана тенденція давно вже в минулому. В даний час речі прийнято зберігати в окремих шафах-купе, а ще краще - в гардеробних кімнатах.
4
Для того щоб меблі виглядала яскраво і ефектно, ви можете додати кілька ламп під козирок або вбудувати їх прямо в шафу. Таке підсвічування найкраще підходить для засклених шаф.
5
В даний час меблі має різну ціну. Вартість меблі в повній мірі залежить від використовуваного матеріалу. Чим він якісніше і натуральніше, тим дорожче гарнітур. Дерево є найкращим матеріалом для виробництва меблів. Великою популярністю користуються масиви клена, бука, вільхи. Дуже гарний вигляд має вибілений дуб. Варто відзначити, він має дуже високу вартість. Сосна й береза набагато доступніше. Також дорогими можна назвати сучасні матеріали - метал і скло.
6
Велике значення на вартість надає складність будови елементів, з яких складається стінка. Набагато вигідніше купувати гарнітур, де присутні в основному відкриті модулі.
7
Дуже велику роль грає намагаємося-виробник. Вітчизняні моделі або гарнітури з країн СНД можна знайти за 400 - 500 доларів. Подорожче обійдуться румунські гарнітури.