Як зняти вилку з велосипеда. вилка від велосипеда інструкція.

Велосипед - такий вид транспорту, який доступний абсолютно всім. У кожної дитини в дитинстві він був. Але хтось всерйоз і в дорослому віці продовжує захоплюватися велосипедом. У всіх в тій чи іншій мірі він ламався, приходили в непридатність ті чи інші частини велосипеда . Однією з основоположних частин будь-якого велосипеда є вилка. Великою проблемою для велосипедиста буде, якщо вона прийде в непридатність, зламається. В цьому випадку її необхідно замінити, зняти стару і поставити нову.
Інструкція
1
Щоб виконати цю операцію, треба спочатку прибрати стару вилку, для чого спочатку зніміть переднє колесо, кермо, з вилки видаліть гальмо (якщо він там є) і не забудьте про крило.
2
Далі зніміть конусне кільце, яке напресовано на шток вилки знизу рульової труби. Якщо ж воно не знімається, а це може бути викликано тим, що кільце прикипіло, треба поступити наступним чином: постукати посильніше по штоку через дерев'яний брусок киянкою. Інший спосіб зняти кільце полягає в тому, що потрібно знайти на ньому розріз, а потім акуратно тонкої прямої викруткою тягнути кільце на себе. Після того як ви його зняли, можна відвернути стопорне кільце, яке не дає вилці вільно переміщатися.
3
Далі викрутити опору пружини з лівої опори вилки. Не забудьте про те, що на вилку не можна чинити сильний вплив в цей моменти, інакше ви попросту ризикуєте зірвати крайні витки різьби.
4
Потім вийміть пружину і відкрутите нижні болти. Вилка витягнута. Тепер ви можете поставити нову. Установка нової вилки проводиться в зворотній послідовності.