Як знайти забутий логін.

Часто багато сайтів в інтернеті пропонують своїм відвідувачам зареєструватися. А потім в процесі можна буде заходити під своїм логіном і паролем. Аналогічна ситуація і з поштою електронною або онлайн іграми. Однак якщо ви довго не користуєтеся своїм логіном , він або втрачається, або забувається. В таких випадках доводиться користуватися системою відновлення.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, інтернет
Інструкція
1
Наприклад, якщо ви загубили логін від пошти на Rambler, тоді потрібно зробити наступне. Зв'яжіться з користувачами, якими листувалися раніше. У них точно збереглася ваша минула переписка. В них повинні бути заголовки, в яких і вказаний ваш логін. Так ви зможете швидко відновити свої дані. Такі дії можна проробити на будь пошті, не тільки на Ramblere. Можна переглянути свій браузер. Багато з них зберігають такі дані, як пароль і логін. В Mozille це можна зробити досить швидко. Зайдіть в розділ "Інструменти". Там виберіть пункт "Налаштування". Зайдіть в опцію «Захист», а потім виберіть «Збережені паролі». За замовчуванням браузер зберігає всі паролі та логіни. Знайдіть хостел, що вам потрібен.
2
Якщо дані були загублені від будь-якої соціальної мережі, або іншого якогось сайту, виконайте наступне. Зайдіть в свою електронну пошту, відшукайте реєстраційний лист, яке зазвичай надсилають. У ньому будуть вказані ваші дані для входу на сайт. Крім того, можете скористатися допомогою адміністратора. Він завжди допоможе. Зверніться до нього з головної сторінки. Напишіть листа з проханням про відновлення втрачених даних. Якщо ви забули логін, спробуйте замість нього свою поштову адресу. Іноді такий хід допомагає. За допомогою електронної пошти ви відновите свій логін.
3
Якщо ви забули свої дані для входу на сайт, скористайтеся формою для відновлення. Для цього є кнопка «Забули?». Деякі сайти пропонують своїм користувачам допомогу. Знайдіть дані для зв'язку з адміністрацією. Зателефонуйте і попросіть про допомогу. Вам допоможуть відновити дані. Так само можуть бути загублені такі дані, як логін і пароль для входу в гру. Щоб відновити свій аккаунт, потрібно заповнити запропоновану форму. У ній вказуєте свою поштову адресу та іншу інформацію, яку зажадають. Вам прийде відповідь, в якому буде запропонована форма для відновлення. Знову заповніть та надішліть все запитувані дані. Таким способом ви відновите свої дані і зможете зайти в гру.