Як здати іспит на водіння. поради на іспит з водіння.

Отримання водійських прав обросло чутками про свою складності і неможливості здати іспит з водіння без мзди приймаючій стороні. Але якщо ви дійсно вмієте водити машину, то вам не варто боятися перездачі. Є маленькі хитрощі і знання, які вам обов'язково знадобляться на іспиті.
Вам знадобиться
  • - допуск до іспиту в ГИБДД за результатами внутрішнього іспиту в автошколі
  • - укладення водійської медкомісії
Інструкція
1
Успіх вашого вміння водити автомобіль залежить тільки від вас і від вашого автоінструктора. Тому перше, що вам потрібно зробити, - знайти хорошу автошколу. Орієнтуйтеся на відгуки в інтернеті на незалежних сайтах, на поради друзів і знайомих, відучилися в тій чи іншій автошколі. Хорошого інструктора передають "з рук в руки", адже від нього залежать не тільки ваші майбутні вміння, а й ваш емоційний стан.
2
Навчання в автошколі триває два місяці, і на водіння відведено в середньому 24 години. Обов'язково дізнайтеся, на якій машині ви будете здавати іспит в ГИБДД. Якщо в автошколі вам нададуть новеньку іномарку, а на майданчику ви сядете в розвалюються жигулі, то іспит ви завалите. Краще вчитися їздити на одній і тій же марці машини, вам потрібен час звикнути до габаритів, зчепленню, гальмах. Поки ці навички не закріплені, зміна машини піде тільки на шкоду.
3
Перед іспитом постарайтеся впоратися з вашим емоційним станом. Іспит - це не кінець світу, і те, що його можна здати тільки за гроші, всього лише міф.Еслі ви відчуваєте, що умінь вам недостатньо, візьміть додаткові платні уроки з інструктором. Не шкодуйте про гроші, заплачених інструктору. Знань ви придбаєте більше, адже ваша особиста безпека на дорозі бесценна.Пройдіте пішки маршрут здачі іспиту в місті. Запам'ятайте всі знаки, пішохідні переходи, світлофори з додатковими секціями, будь-які складні або нерегульовані перехрестя. Подумайте, в якому приблизно місці потрібно почати перестроювання для повороту, щоб не перетнути суцільну, яку траєкторію руху вибрати для входу в поворот. Зверніть особливу увагу на заборонні знакі. приймаючих іспит співробітників ГИБДД в ходу такі "жарти": "Ось тут зупини, я сигарет куплю", а там знак, що забороняє зупинку. Або "Давай тут проїдемо", а там "обмеження руху". Уважно реагуйте на будь-які прохання чи зауваження інспектора.
4
Складання іспиту на майданчику включає в себе 5 обов'язкових елементів: розгін-гальмування, змійка, заїзд на естакаду, рух заднім ходом (бокс), паралельна парковка. "Завалюються", як правило, на естакаді і парковках. Ці елементи вимагають додаткової підготовки, не передбаченої в діючому навчальному стандарті. Тільки на парковку заднім ходом в учнів йде до 12 додаткових годин. Складними парковки здаються тільки на перший погляд. Якщо зрозуміти принцип парковки і відпрацювати маневри з інструктором, то ви здасте їх блискуче. І не шкодуйте про витрачені на ці уроки часу: парковка - це чи не основне вміння в міських умовах. Заїзд на естакаду може ускладняться тугим або взагалі не працюючим ручним гальмом. Трохи не дотягли ручник і все - скотилися. Не соромтеся смикати ручник двома руками до упору. На підйомі допомагайте педаллю гальма. На зауваження інспектора реагуйте адекватно, не бійтеся говорити, що машина несправна. Взагалі, за нормативами прийому іспиту на майданчику, в машині повинен знаходитися тільки один учень. Тільки от на ділі таке мало де зустрінеш.
Зверніть увагу
Справитися з хвилюванням перед іспитом краще за допомогою дихальних вправ або аутотренінгу. Не вживайте лікарські заспокійливі препарати. Майже всі вони мають побічні ефекти у вигляді сонливості і загальмованості реакції. Багато хто взагалі не сумісні з керуванням транспортними засобами.
Корисна порада
Вчіться на тій марці машини, на якій будете здавати іспит в ГІБДД.Еслі до іспиту вам не вистачає знань і умінь, візьміть додаткові урокі.Маршрут здачі іспиту в місті пройдіть пішки, вивчивши і запам'ятавши всі знаки і складні місця.