Як підготуватися до вінчання.

Пара, яка вирішила піти на вчинення такого обряду, повинна чітко усвідомлювати свої наміри і бути щирими один з одним. Це досить значиме і урочиста подія. Тому до нього слід підійти відповідально і підготуватися заздалегідь, в тому числі і морально.
Інструкція
1
Важливо знати те, що вінчання не прийнято здійснювати в дні дотримання будь-якого церковного посту. Сприятливі дати для проведення цього обряду найкраще уточнити в церкві, так як календар змінюється з року в рік.
2
Перед вінчанням обов'язково потрібно відвідати храм, причаститися і сповідатися. Зазвичай батюшка після розмови з парою пропонує їм почитати певні молитви, відвідати службу та ін.
3
Якщо у людей, що зібралися з'єднати один одного узами шлюбу, немає ніяких перешкод провести обряд вінчання, можна продовжити підготовку до нього і вибрати храм, в якому пройде цю подію. До вибору храму зазвичай приступають завчасно: за два-три тижні до самого обряду. Це робиться для того, щоб служителі церкви мали часом на пояснення процесу проходження обряду вінчання, визначення місця розташування запрошених гостей, можливість зйомки вінчання на фотоапарати і відеокамери.
4
Додатково можна замовити хор, дзвін. Ці послуги платні і ціни залежать від храму, в якому проводитиметься церемонія. Іноді обряд вінчання проводять не в храмі, а в іншому місці (це може бути пов'язано з хворобою одного із наречених).
5
При організації даного заходу буде надана можливість самої майбутньої подружній парі вибрати собі священика, який проведе обряд. Вибір можна буде зробити з числа священнослужителів храму, в якому пройде вінчання, або це може бути священик з іншого приходу, але обов'язково ще не прийняв чернечий обітницю.
6
Одяг вінчаються повинна символізувати чистоту, невинність, скромність, лагідність. Сукня нареченої має бути білого кольору.
7
Брач під час обряду потрібні обручки, спеціальні свічки, використовувані при проведенні церемонії вінчання, хусточки під свічки, рушник (рушник) з тієї ж тканини що і хусточки і відповідні обряду вінчання ікони.
8
При замовленні фото- і відеозйомки знадобиться благословення батюшки. Слід також уточнити, в яких місцях дозволена зйомка. Звичайно ж фотограф повинен бути професіоналом, так як в храмах досить незвичайне освітлення.