Як поліпшити якість роботи співробітників.

Кожен керівник зацікавлений в ефективній і результативній роботі своїх підлеглих. Для цього важливо знати і вміти застосовувати методи поліпшення якості їх роботи . При цьому потрібно розуміти, що різним співробітникам потрібні свої мотиваційні стимули залежно від їх особистісних потреб.
Інструкція
1
Для багатьох головним фактором професійної задоволеності є визнання їх значимості, повагу колективу. Мотивацією для співробітника тут може служити просування по кар'єрних сходах або створення зовнішніх атрибутів пошани працівника, які вирізняють їх серед інших.
2
Сприятливий психологічний клімат в робочому середовищі, відсутність інтриг і конфліктів багато в чому залежать від здатності керівника згуртувати співробітників і припиняти на корені деструктивні процеси в колективі. В результаті працівники мають можливість зосередитися виключно на своїх трудових задачах, не відволікаючись на залагодження сторонніх питань.
3
Для окремих співробітників особливу цінність може представляти можливість вибору зручного трудового графіка. Особливо це стосується людей з творчими здібностями, орієнтованими на виконання креативних завдань. Такі працівники найбільш ефективні при вільному режимі роботи .
4
Ті, хто зацікавлений в особистісному і професійному розвитку, люблять складні задачі, що дають можливість навчитися чомусь новому. Доручивши співробітнику подібне завдання, можна очікувати високих результатів в короткі терміни.
5
У будь-якому колективі знайдуться працівники, для яких гідне платню, вагомий соціальний пакет та комфортні умови праці є найвищими цінностями в роботі. Тут варто робити упор на матеріальне стимулювання: регулярне підвищення зарплати, преміювання, надання пільг та інших можливостей.
6
Психологи стверджують, що людині властивий інстинкт змагання. Грамотне використання цього явища може принести свої плоди. Однак підходити до питання створення внутрішньої конкуренції між колегами слід вкрай обережно, щоб не викликати в колективі інтриг і заздрості. Важливо надати всім рівні можливості, продумати зрозумілі критерії оцінки результатів, зробити інформацію про досягнуті результати «прозорою».