Як збільшити відеопам'ять в ноутбуці. Як ноуте змінити доступною відеопам'ять.

Об'єм вбудованої оперативної пам'яті відеокарти відображає, який обсяг інформації може зберігатися на самій графічній платі. Чим більше пам'яті мається на відеокарті, тим більше даних може в ній зберігатися без використання повільного доступу до ОЗУ. Хоча великий розмір відеопам'яті не робить впливу на швидкість обробки графіки, при користуванні збільшеною шиною даних або системної оперативної пам'яттю для кешування часто відображуваних елементів, швидкість відеоадаптера здатна істотно збільшуватися.
Вам знадобиться
  • Ноутбук, відеокарта, викрутка
Інструкція
1
Спочатку спробуйте задати розмір відеопам'яті або в BIOS, або в відеонастройки Windows (зазвичай збільшення відеопам'яті ноутбука відбувається за рахунок оперативної пам'яті, але в цьому випадку відеокарта повинна містити пам'ять, поєднану з ОЗУ).
2
Другий доступний спосіб самостійного збільшення відеопам'яті - це заміна відеокарти, можливий тільки у випадку, якщо ноутбук має дискретну відеокарту, тобто конструктивно виконану на окремій платі, що містить графічний процесор (або відеочіп) і мікросхеми відеопам'яті. Сама відеокарта вставлена в роз'єм материнської плати і зафіксована парою гвинтів, але, щоб туди дістатися, потрібно розібрати ноутбук.
3
Щоб зробити це вимкніть живлення, зніміть батарею і верхню кришку над клавіатурою, що ховає гвинти її кріплень і екранні петлі. Відкрутіть що відкрилися вам гвинтики клавіатури.
4
Підніміть верхній край клавіатури і відключіть шлейф за допомогою звільнення фіксуючою скоби. Справа знаходиться система охолодження відеокарти.
5
Зніміть екран, від'єднайте шлейф матриці і антену модуля Wi-Fi. Відкрутіть гвинтики шарнірів і ваш мобільний комп'ютер "обезголовлений".
6
Звільніть інші роз'єми і відкрутите гвинти, що тримають верхній каркас корпусу. Переверніть решту ноутбука і викрутити гвинти зворотного боку по всьому периметру, не забувши про гвинт, розташований під батареєю. Ви побачите зліва систему охолодження процесора і північного мосту, а справа розташована відеокарта, яка легко видаляється за допомогою ослаблення чотирьох блискучих гвинтів.
7
Вийміть відеокарту і після цього можете встановлювати нову. Вставте відеокарту рівно, без ухилів, в слот AGP (або PCI-E, якщо карта підтримує підключення PCI Express). Застосуйте трохи зусиль при повільної установці нового пристрою. Це необхідно для того, щоб дві сторони карти щільно зайшли в слот. Закріпіть нову відеокарту за допомогою гвинтиків.