Як розібрати ноутбук Toshiba.

• Причин для розбирання ноутбуків може бути досить багато. Наприклад, очищення системи охолодження від зібралася в ній пилу з метою зниження нагріву під час роботи. Конструкція деяких ноутбуків не має на увазі виконання чистки зі зняттям однієї лише кришки корпусу і доводиться робити розбирання всього пристрою. Така ситуація і з ноутбуками Toshiba.
Вам знадобиться
  • Ноутбук Toshiba, невелика хрестова викрутка.
Інструкція
1
Переверніть ноутбук задньою стороною корпусу вгору і відкрутіть всі болти, щоб вони не заважали вам при знятті верху (у ноутбуків Toshiba вони все підписані: на кришках - «4», на корпусі - « 8 »).
2
Потім відкрутите доступні кришки - отвори для оперативного пам'яті (ОЗУ) і вінчестера (жорсткий диск). Переконайтеся, що ви відкрутили і вийняли всі болти, після чого переверніть ноутбук назад і зніміть верхню кришку. Для цього спочатку відкрутіть болтики монітора (ззаду), підхопите ножиком тримач з пластмаси і все само відскочить. Від'єднайте провід ноутбука і зніміть монітор.
3
Далі підчепити клавіатуру і акуратно витягніть її з корпусу (вона виходить зі скрипом, але цей процес не вимагає значного докладання зусиль). Від'єднайте провід і заберіть її в сторону. Для першого разу це може здатися складним - через кріплень клавіатура не відразу піддається, але насправді все не так важко. Розкрутіть залишилися болтики і зніміть верхню частину ноутбука. Все проробляйте обережно. Витягніть дріт від динаміків. Потім знову розкрутіть болти і дістаньте «серце» ноутбука, а під ним побачите кулер. Відкрутіть кулер і витягніть провід від плати.
4
Після завершення вищеописаного процесу сміливо можна повністю витягувати кулер ноутбука Toshiba для подальших профілактичних робіт. Нічого складного в розбиранні ноутбука немає. Головне, запам'ятайте дроти, які ви від'єднали, що не розріжте і не порвіть їх, оскільки вони дуже вразливі й тонкі.
Корисна порада
Всі мобільні комп'ютери різні, у деяких знімається тільки задня кришка і є можливість дістати кулер, в інших - знімається верх, а якісь доводиться розбирати повністю. Якщо ви не впевнені в тому, що зможете самі розібрати ноутбук, то краще віднесіть його в сервісний центр, де майстри все прочистять і замажут.