Як розблокувати сигналізацію. Машина не реагує на сигналізацію.

Що робити під позаштатної ситуації, коли сигналізація машини не реагує на пульт. Всі способи самостійної діагностики несправностей, відключення сигналізації та блокувань.
Вам знадобиться
  • Інструкція користувача сигналізації
  • Два пульта сигналізації
Інструкція
1
Може трапитися так, що на ваші спроби зняти машину з охорони пультом від сигналізації не буде ніякої реакції. Сирена не «квакнет", поворотники НЕ моргнути і, найголовніше, не відкриються замки дверей. Причин такої реакції, точніше, її відсутності може бути декілька: 1. Села батарейка в пульті або пульт неісправен2. Перешкоди на связі3. Сів акумулятор в машіне4. Несправний блок сигналізації
2
Шукати несправність в системі треба методом виключення від простого. Почніть з брелока. Поміняйте батарейку в пульті. Якщо у вас пульт з жк-дисплеєм, там буде чітко видно заряд батареї і періодично буде видаватися застережливий звуковий сигнал. Якщо батарейку ви поміняли, а машина на сигнал не реагує, візьміть другий брелок (в комплекті сигналізації їх завжди два) і спробуйте зняти з охорони ім. Якщо все вийшло, значить перший брелок несправний або його треба заново запрограмувати.
3
Якщо обидва брелока зняти машину з охорони не можуть, откоройте двері машини ключем, повинна закричати сирена. Знайдіть кнопку Valet - кнопку відключення сигналізації. Місцезнаходження цієї кнопки вам повинні показати в установчому центрі обов'язково !. Відкриваєте інструкцію до сигналізації, пункт "Аварійне зняття сигналізації без пульта". І по інструкції робите маніпуляції з запалюванням і кнопкою Valet. Якщо ви все зробили правильно, сирена кричати перестане і сигналізація зреагують на пульт.
4
Якщо при включенні запалення на панеле приладів слабо загоряються лампи або горить знак "акумулятор розряджений", машина не заводиться, сирена постійно кричить, значить акумулятор машини розрядився. Щоб відключити сирену, зніміть клеми з акумулятора. Якщо сирена автономна, відключіть її ключем. Зніміть акумулятор і зарядіть його, або прикуріть проводами від іншої машини. Як правило, така несправність сигналізації буває в сильні морози. Якщо у вас слабкий або старий акумулятор, не ставте машину в охорону надовго при низьких температурах. Після зняття акумулятора, у сигналізації збиваються настройки і пульт доведеться перепрограмувати.
5
Якщо все вишеперечесленние дії не допомогли, то шукайте блок сигналізації під торпедою, від'єднайте з роз'ємів блоку всі дроти. Спробуйте завести машину. Якщо вона не заводиться, значить зроблені блокування: запалювання, стартера або бензонасоса. Щоб їх відключити знайдіть дроти, що йдуть від блоку сигналізації до джгутів штатної проводки автомобіля. Якщо в джгуті штатний провід раскусан і до нього приєднані дроти від сигналізації, то це блокування. Отсоедінете дроти сигналізації і кінці штатного проводу з'єднайте разом. Якщо блокування зроблена одна і ви правильно її знайшли, машина заведеться.
Зверніть увагу
Завжди возите в бардачку машини інструкцію по експлуатації сигналізації