Як зняти помпу.

Практично кожен автомобіліст хоча б раз стикався з заміною насоса охолоджуючої рідини (помпа). Він приводиться в дію шківом колінчастого вала. Корпус і кришка насоса виготовляються з алюмінієвого сплаву. У кришці є підшипник, який стопориться гвинтом, встановлений валик. Підшипник дворядний, нерозбірний, без внутрішньої обойми. Досить часто проблеми виникають зі зняттям і установкою насоса.
Інструкція
1
Найчастіше при поломці насоса знімати його необов'язково. Зазвичай змінюється або ремонтується тільки кришка помпи в зборі з валиком, подшипником, крильчаткою, а також ступицей.
2
Для початку злийте тосол, який присутній в блоці циліндрів і радіаторі. Після цього відверніть гайку натягу ременя ГРМ. Будьте обережні. Не рекомендується прикладати надмірне зусилля на гайку. Потім відверніть гайку кріплення натяжної планки до кришки помпи. Зніміть планку.
3
Перейдіть до генератора. Необхідно послабити ремінь генератора. Для цього може знадобитися послабити нижню гайку кріплення генератора. Найкраще занавесьте радіатор газетами. Тим самим можна запобігти порізи. Справа в тому, що у генератора дуже гострі краї.
4
Відверніть дві гайки, які кріплять нижню половину кожуха вентилятора. Зніміть нижню половину кожуха. Відверніть болт кріплення верхньої половини кожуха вентилятора. Болт закручений на кронштейні на помпі. Після цього можна знімати і верхню половину кожуха. Відверніть три болта, на яких кріпиться крильчатка вентилятора, і зніміть її. Також необхідно зняти шків приводу помпи. Відверніть чотири болта кріплення кришки помпи до її корпусу. Зніміть кронштейн кріплення кожуха вентилятора. Тепер можна вийняти кришку помпи.
5
Збирати потрібно аналогічно, але у зворотній послідовності. Заздалегідь придбайте нову прокладку. Стару можна викинути. Найкраще прокладку садити на герметик. Зверніть увагу, що в кожусі вентилятора є паз, який допомагає правильно зробити установку на кронштейн кріплення вентилятора. Натягніть ремінь, залийте тосол і виженете пробки.