Як побороти хворобу.

Під хворобою розуміється порушення життєдіяльності, зменшення тривалості життя, працездатності, соціальних функцій і здібностей до адаптації під дією патогенних факторів. Для боротьби з хворобами є загальні правила, що дозволяють швидше видужати або не захворіти зовсім. Їх можна розділити на, власне, лікування основного захворювання, профілактику можливих ускладнень і загальні заходи щодо оздоровлення.
Інструкція
1
Відмовтеся від самолікування, зверніться до лікаря. По-перше, будь-яке захворювання вимагає участі спеціаліста. Більшість людей схильні вважати, що свій-то організм вони краще знають. Це вірно по частині відчуттів. Кому як не хворому знати, що він відчуває? Але в іншому, людина не може впоратися з серйозними хворобами без знань в питаннях лікування. Адже нікому не приходить в голову розібрати ядерний реактор, тільки тому, що йому здається, що він знає, як він працює. Наслідки самолікування іноді призводять до «ядерним» катастрофам, але в світі одне людини, а не цілої планети.Получая медичну допомогу і дотримуючись рекомендації лікаря, ви зможете, якщо не одужати повністю, то хоча б перейти в стан «поза загостренням» у разі хронічної хвороби.
2
Проводите профілактику осложненій.Многіе недуги, не небезпечні самі по собі можуть викликати грізні ускладнення (від банального нежитю, при відсутності лікування і наявності зниженого імунітету, можна відносно просто перейти до менінгіту). Тому вчасно розпочате, правильне лікування може запобігти ще більші проблеми зі здоров'ям.
3
Відмовтеся від шкідливих прістрастій.Об цьому багато пишеться, говоритися, знімається передач і фільмів, і все одно третина росіян курить, кількість зловживають алкоголем теж зашкалює, та й вживання наркотиків не відстає від інших шкідливих звичок. Відмова від такого роду зловживань подовжує життя і запобігає значний список смертельних хвороб.
4
Купуйте корисні звички. Займайтеся спортом, спите не менше восьми годин на день, уникайте стресів, загартовувати і ваше тіло буде в хорошій формі. Головне робіть це з задоволенням і дотримуйте міру. Якщо ви хронік з цистит або пієлонефрит холодні обливання вам будуть зовсім не корисні. Якщо ви сова, малоймовірно, що ви будете отримувати задоволення від ранкової пробіжки. Накачування м'язів з використанням анаболіків теж не відноситься до оздоравливающим заходам. Вибираючи собі заняття, враховуйте свої схильності, не нав'язуйте організму непотрібне, не перестарайтеся, а й спуску собі не давайте.
Зверніть увагу
Вчасно розпочате лікування - половина успіху!
Корисна порада
Пам'ятайте, що режим і дієта - таке ж лікування, як лекарства.Не переривайте лікування хронічних хвороб - це може спровокувати загострення.
Біль - це фізичний або психологічний страждання, від якого нормальний людський організм намагається позбутися, подолати відчуття болю і продовжити функціонувати в нормальному режимі. Якщо ви не маєте наміру ковтати таблетки і звертатися до фахівців, але рішуче налаштовані подолати свій біль, є кілька способів це зробити.
Інструкція
1
Під час чергового нападу зосередьтеся на свій біль. Уявіть, який у неї колір, звук, запах. А потім спробуйте змінити непонравившиеся вам елементи. Якщо у болю занадто яскравий, гнітючий на очі колір, замініть його на спокійний. Якщо вона представляється вам гучного какофонією звуків, замініть її на спів птахів. Гострий залізний запах болю змініть на аромат скошеного сіна. Проводячи такі кумедні маніпуляції, ви помітите, що біль відступила.
2
Локалізуйте свій біль. Приміром, якщо у вас болить потилицю, подумки окресліть цю область, а потім уявіть, як ви стискаєте її. Так, поступово зменшуючи область вашого фізичного дискомфорту, стисніть її до розмірів точки. Біль такого розміру терпіти буде набагато легше.
3
Не забувайте про ефект плацебо. Якщо ви подивилися передачу про новий лікувальному голодуванні або побачили курси дихальної гімнастики, що знімає больові симптоми, і вам здається, що це вам допоможе - сміливо займайтеся цим! Зрозуміло, перед цим варто проконсультуватися з лікарем або скористатися здоровим глуздом, адже деякі «оздоровчі» заходу можуть посилити ваші страждання.
4
Відволікаючись на що-небудь. Цей метод допомагає перебороти як фізичну, так і душевну біль. Увімкніть цікавий фільм, зустріньтеся з другом, якого давно не бачили, пограйте в настільний футбол з дитиною, займіться сексом. Головне, щоб ви пішли в своє заняття з головою і навіть думати забули про біль. Через деякий час ви з подивом помітите, що вас ніщо не турбує.
5
Дайте вашої болю вихід. Розповідайте близьким людям про свій біль, вживете пару-трійку лайливих слів, зліться на біль, висловлюйте свою лють, стукніть пару раз кулаком в стіну. Після того як ваші емоції отримають вихід, переносити біль вам стане легше.
Корисна порада
Не забувайте, що терпіти сильний біль протягом довгого часу шкідливо для організму. Якщо ви відчуваєте, що не справляєтеся самостійно, обов'язково зверніться до лікаря.