Як міняти гніт. Як правильно поміняти гніт.

Запальничка Zippo може прослужити вам досить довго, якщо використовувати її правильно. Але нерідко навіть при вірній експлуатації пристрою гніт стає тонким і розпатланим. Чи можна самостійно поміняти гніт на запальничці, щоб вона служила вам вірою і правдою ще довгі роки?
Вам знадобиться
  • Пінцет, ножиці, викрутка
Інструкція
1
Якщо гніт запальнички пошарпався, не поспішайте його міняти. Для початку просто підтягніть його вгору, а обгорілий шматок відріжте за рівнем вітрозахисту. Пам'ятайте при цьому - чим довше гніт , тим вище полум'я запальнички. Вийміть запальничку (інсерт) з корпусу як для заправки. Відкрутіть пружинку з камінчиком і обережно пінцетом вийміть весь повсть. Оцініть довжину гніту всередині запальнички.
2
Із зовнішнього боку візьміться пінцетом за гніт і акуратно підтягніть його до моменту повного виходу обгорілої частини гнота з корпусу запальнички. Кусачками відкусите вигорілу частина гніту і пінцетом вирівняйте гніт .
3
Внутрішню частину гнота акуратно поправте, укладіть в зворотному порядку повсть і закрутіть камінчик. Вставте інсерт в корпус.
4
Якщо ви все ж вирішили повністю поміняти гніт , дістаньте інсерт з корпусу запальнички. Переверніть його, обережно відкрутіть гвинт. Вийміть повстяну прокладку.
5
Пінцетом дістаньте з інсерта всю бавовняну набивання. Помістіть гніт в інсерт, простягнувши його знизу через отвір за допомогою пінцета. Тепер поступово укладайте бавовняний наповнювач назад в інсерт, роблячи це хвилеподібно. Вставте повстяну прокладку.
6
Переконайтеся, що в отворі для кременя нічого не залишилося. Помістіть кремінь на своє місце, вставте пружину і закрутіть гвинт. Гвинт повинен бути закручений настільки, щоб можна було з легкістю закрити запальничку. Довжина гніту повинна збігатися з рівнем вітрозахисту.
Корисна порада
Якщо використовувати в запальничці тільки якісний бензин, то гніт міняти не доведеться тривалий час.