Як намалювати в ворде графік. Як додати назву графіка в ворде.

Microsoft Word - це, мабуть, найпопулярніший і кращий текстовий редактор. Тому, встановивши дану програму на ваш комп'ютер, ви зможете з легкістю вирішувати різноманітні завдання. Однією з найважливіших можливостей є побудова графіків, які необхідні для роботи практично кожній людині.
Інструкція
1
Спершу необхідно запустити програму Microsoft Office, якщо вона у вас є. Якщо її немає, то ви можете скачати інсталятор з інтернету або купити диск в будь-якому спеціалізованому магазині. Завантажити дану програму можна з офіційного сайту компанії Microsoft Corporation (http://www.microsoft.com/rus/).
2
Після того як ви запустили програму, перейдіть у вкладку «Вставка», яка розташована на панелі інструментів в лівому куті вікна.
3
Потім знайдіть розділ «Ілюстрації». У ньому вам буде запропонований досить великий список додаткових модулів (наприклад, фігури, діаграма, рисунок, кліп і так далі), які ви зможете використовувати при роботі над документом. У нашому випадку необхідно натиснути на кнопку «Діаграма».
4
Внаслідок перед вами має відкритися нове вікно, в якому буде представлений великий список типів діаграм: графік, кругова, гістограма, лінійчата, точкова, поверхня, біржова, пузирковая, кільцева, пелюсткова. Всі ці діаграми ви можете побудувати за допомогою Microsoft Word 2007. Щоб побудувати графік, вам потрібно вибрати відповідну кнопку.
5
Далі з'явиться невелике вікно Microsoft Excel, в якому потрібно вказати певні значення, по яких будуватиметься ваш графік. Не забудьте ввести всі назви в графік, щоб згодом вам було зручніше працювати зі значеннями. Підтвердивши створення графіку, ви побачите його на поточній сторінці документа. Редагувати даний графік ви зможете в будь-який час.
6
Якщо після роботи з графіком його зовнішній вигляд вас не влаштує, то його в будь-який час можна змінити на більш відповідний. Для цього клацніть правою кнопкою миші по графіку і виберіть пункт «Змінити тип діаграми». У новому вікні клацніть по невластивому типу графіка і натисніть "ОК". Ваш графік автоматично змінить зовнішній вигляд.
У наші дні практично всі документи створюються за допомогою текстових і графічних редакторів. Графіки і діаграми, які раніше малювалися за допомогою олівця і лінійки, тепер можна зобразити за допомогою різноманітних програм.
Вам знадобиться
  • Пакет програм Microsoft Office
Інструкція
1
Можливість створювати графіки є в пакеті програм Microsoft Office. У старих версіях MS Office Word в головному меню вибирайте пункт «Вставка», потім «Малюнок» і «Діаграма». Після цього змінюється вигляд головної панелі: додається пункт «Діаграма». З цього пункту вибирайте «Тип діаграми» та вкладку «Графік». Вибирайте графік, який більше відповідає змісту вашої роботи
2
Програма запропонує стандартну таблицю і графік. По осі абсцис відкладається значення стовпців, по осі ординат - строк.Ізменяйте значення в таблиці і назви стовпців і рядків відповідно до ваших цілями.
3
Для того, щоб намалювати діаграму в MS Office Word 2007, в головному меню натисніть на вкладку «Вставка», в групі «Ілюстрація» вибирайте «Діаграма». Позначте графік із запропонованого списку, натисніть ОК, щоб підтвердити вибір. При цьому одночасно відкриваються графік, намальований в MS Word, і таблиця MS Excel, в якій ви можете змінювати назви стовпців і рядків і міняти значення осередках. У графіку по осі абсцис відкладаються значення з рядків, по осі ординат - з стовпців.
4
Ви можете застосовувати різноманітні стилі до оформлення таблиці і графіка, використовуючи можливості MS Office 2007. Для того, щоб змінити табличні дані, за якими будується графік, в групі «Дані» натисніть на значок «Змінити дані". Після цього міняйте значення осередків в готової таблиці.
5
Щоб змінити вигляд таблиці, натисніть на значок «Додати дані». Після цього можна міняти структуру таблиці - додавати ряди і рядки, міняти імена стовпців і рядків. Команда «Формат» в групі «Робота з діаграмами» дозволяє позиціонувати діаграму на аркуші по відношенню до тексту. Якщо на аркуші кілька діаграм, можна працювати з ними, як з одним об'єктом, або застосовуючи до них загальний стиль.
Корисна порада
В MS Word можна будувати порівняно нескладні графіки, що ілюструють якісь статистичні дані. Для побудови графіків математичних функцій зручніше використовувати MS Excel.